Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek egy kb ismeretlen lány felé?

Figyelt kérdés
Látásból ismerem csak, talán eddig észre sem vett. Nekem Ő a tökéletes külsőre, nem egyből járni akarok vele, hanem csak megismerni, hogy milyen is Ő maga. Leszólítani lehet nem lenne szerencsés mert idősebb vagyok és lehet azt hinné, hogy perverz állat vagyok (Ő 18 én 23) közös ismerőseinek nincsenek. Annyira kedvesnek tűnik és nagyon szívesen beszélgetnék vele. De hogyan, hogy ne értse rögtön félre?
2016. ápr. 23. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, ilyen felfogással jobb ha tényleg nem szólítod le!!

23 évesen azt gondolná egy 18 éves, hogy perverz állat vagy? Ne magadból indulj már ki légyszíves!! És honnan tudná, hogy hány éves vagy? Rád van tetoválva talán?


Ne keress kifogásokat, ha valamit akarsz, akkor tegyél érte!

Mi olyan nagy dolog van abban, hogy leszólítod? Össze fog dőlni a világ? Vagy szimplán csak abban a pillanatban megtudod, hogy mi a szitu?


Ne legyél már ennyire éretlen és gyáva!

Inkább lépj a tettek mezejére!

2016. ápr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézz ki jól! Minden más teljesen mindegy.
2016. ápr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha leírod a részleteket, akkor megpróbálok segíteni!
2016. ápr. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!