Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kell nekem ez a lány, Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell nekem ez a lány, Hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés

A minap hazafelé tartottam vártam a buszt, vagy fél óráig kellett, halálra untam magam. Pont odajött egy lány, kérdeztem hogy te is buszt vársz? Aztán elindult egy beszélgetés így spontán. Nem volt hosszú 5-10 perc lehetett amég várakoztunk. Nem is jobb szerintem elsőre letámadni az illetőt. A nevét megmondta, facebookon visszaigazolt, de mikor írtam nem válaszolt. Nem volt ott hogy látta, biztos sokan írnak neki mert nagyon jó csaj. Az gáz lenne ha megint írnék neki. Szóval arra gondoltam hogy bemegyek venni valamit a boltba ahol dolgozik, vagy egy másik nap is odamegyek a buszmegállóba. Igazából ami miatt nagyon felkeltette az érdeklődésemet, hogy a kedvenc filmemből egy kép, neki a borítóképe. És ez egy 1983-as film, szóval nagyon véletlen. Amúgy nem foglalkoznék vele, mert sűrűn ismerkedek lányokkal.

24 F



2017. jan. 27. 00:30
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Még arra gondolok, hogy amikor írtam neki nem volt online, és ha többen írtak azóta neki ugye én nem voltam ott a felső 5-6-ban ami látszik. És lehet azért nem is láthatta?
2017. jan. 27. 00:35
 2/14 anonim ***** válasza:
42%

Nyugi, látta, csak nem akart válaszolni. Azért még egy(!) próbát tehetsz.

A nevét azért mondta meg, mert szinte reflex, ha valaki megkérdezi.

A borítós történet meg szimpla véletlen. Neked sokat jelent, neki valszeg semmit, csak éppen ez volt a keze ügyében, amikor felrakta.


Ne görcsölj rá, főleg, ha könnyen ismerkedsz egyébként is.

2017. jan. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem legyél tökös és menjél nyugodtan be abba a boltba ahol dolgozik és ha láttod hogy vevő rá kezdeményez megint egy ugyan ilyen spontán beszélgetést vele :)
2017. jan. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Velem többször is előfordult már, hogy egy csajjal egész jól elbeszélgettem aztán egyszer csak hiába írtam neki, elolvasta de nem írt vissza. Ez nem egy csajjal előfordult már, pedig kedvesen és érthetően írok mindegyiknek, nem bunkózom meg semmi.


Legalább annyi emberség lehetne bennük, hogy megmondják, hogy "bocs de van jobb dolgom is mint veled beszélni" és akkor le is tudnám a dolgot. De mindegy mert az ilyen nőket már ignorálom és csak olyannal beszélek akivel lehet is.

2017. jan. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tényleg látta és nem akart vissza írni. Mert hát ugye elsőre mindenki tök normálisnak tűnik csak utána jön a "megbolondulás" :)
2017. jan. 27. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"De mindegy mert az ilyen nőket már ignorálom"


Miután ők ignoráltak téged :) Bocsi, de ezt muszáj volt leírnom :)

2017. jan. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintetek a nők poénból dolgoznak, míg feleségül nem veszik őket, és gazdálkodj okosan pénzzel fizetnek nekik? Ne zavard a munkahelyén. Ha nem ír, nem akar tőled semmit. Ne legyetek már ilyenek. Komolyan, a Bridget Jones-ban volt ilyen, hogy a csaj egy találkozás után elképzelte az esküvőt. Több realizmust és racionalitást.
2017. jan. 27. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24 éves lúzer! A lányok nem hülyék! Nem fognak összejönni ilyen alakokkal!
2017. jan. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért a buszmegbe azzal indítani hogy "te is a buszra vársz?" kicsit erős :D . Bocsi de akaratlanul is egy ilyen kis esetlen csávót képzelek el. Nem lehet hogy csak te hitted azt h nagyon jól eldumálgattok közbe ő magába csak azt hajtogatta h "jöjjön már ez a rohadt busz "?
2017. jan. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azt azért látnám rajta, ha nem lenne érdeklődő
2017. jan. 27. 08:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!