Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tönkrement a cég, az asszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkrement a cég, az asszony meg válni akar mert ez neki így sok. Más is járt már így hogy tönkrement és válás lett belőle?

Figyelt kérdés

Tavaly már érezhető volt, hogy nem fog sokáig működni.Az asszonnyal is több vita volt, mert ugye,éltünk egy életszínvonalon, amit egyre nehezebb lett tartani.Aztán év végére annyi lett mindennek.A párom egy butikban dolgozik minimálbérért, és azon kezdődött az egész vita, majd jutottunk a válásig, hogy ha nekem is dolgoznom kell munkahelyen, akkor is is valami jobban kereső állás kell, mert így nem lehet megélni.

Ő meg nem akar a gyárba menni dolgozni, mert a közelben csak az van, ami többet fizet mint a minimálbér, de ott viszont dolgozni kell keményen.

Neki kevés lenne, ha a fizetésem havi 150 lenne.A sok vita odáig jutott, hogy akkor válni akar, mert így nem lehet megélni, és azt mondta megy vissza az anyjáékhoz.

Akinek volt már válása, ki mit tett ilyen helyzetben?Esetleg olyan, akinek cége tönkremenetele után volt válása, az megoldódott, vagy elváltak?

Kíváncsian várom a válaszokat, hátha lesz valami tanács is, amit át tudok gondolni.



2017. jan. 19. 16:57
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok ideges, de te nem tudom miért írsz, ha segíteni nem tudsz a válaszoddal.

Inkább mérges vagyok hogy így jártam.

2017. jan. 19. 17:19
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
De ha elválik, akkor is mehet vissza az anyjáékhoz mert minimálbérből nem tudja fenntartani egyedül magát meg egy lakást szerintem...
2017. jan. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

61%

kösz hogy írtad ezt, elmentem majd és kitudja miként fog rendeződni az életem.

ha lesz még akkor netem, majd visszaírok.

De lehet addigra ezt meg nem olvassa senki sem.

2017. jan. 19. 17:20
 14/22 anonim ***** válasza:
26%
Teljesen hülye vagyok az ilyenhez, de nincs tartalékotok? Vagy nem is volt olyan nagy a bevétel, tehát nem ilyen milliós összegek, csak ilyen hónapról-hónapra, csak Pick szalámi teszkós helyett?
2017. jan. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 kolosszus22 ***** válasza:
97%

Hagyd, menjen a fenébe, neki eltartó kell, nem férj és házasság...ő csak jóban volt partner, a rossz rész fölött elsiklott házasságkötő teremben...

Bár fura, ha hazamegy az anyjáékhoz 40 évesen, a saját minimálbéréből él majd, ott jobb élete lesz? :D

40 évesen kevés az esélye, hogy majd fog magának valami pénzes palit akivel minden szép és jó, azok a fiatalabb buxákra mennek.

29F

2017. jan. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
95%

Na 40-év körül meg pláne nem ugrál az ember...-Sokan jártak így,nem te vagy az egyetlen.

Mielőbb keress új munkát!-Az,hogy nem tartott ki melletted a feleséged egyszerűen nem értem...

2017. jan. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Erről az jutott eszembe, hogy ha kiég egy villanykörte, akkor az ember nem új házat vesz, hanem kicseréli a villanykörtét, vagy megjavítja azt, ami tönkrement.


Nekem az az érzésem, hogy a feleséged nem szeret téged eléggé. Én úgy gondolom, hogy ha valakit teljes szívemből szeretnék és össze is házasodnánk, akkor eszembe jutna 1-1 vita vagy probléma során az, hogy "jóban, rosszban, betegségben, egészségben" és így tovább. Ha már egyszer megfogadtam, úgy is teszek. Az élet nem csupa boldogság, időnként vannak nehéz helyzetek, amiket meg kell oldani. Ha valaki inkább elmenekül a probléma elől, és téged is még jobban a padlóra lök, mert (főként) csak magára gondol, az eléggé önző módon áll mindenhez.


Én még házas sem voltam, tehát még csak a közelében sem jártam hasonló helyzetnek sem, és nyilván más benne lenni egy szituációban és úgy véleményt alkotni, meg vakon mondani ezt-azt. Mégis, ha ez velem előfordulna, igyekeznék kitartani a párom mellett és segíteni neki, együtt megoldani a helyzetet.

2017. jan. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Kértem, hogy ne pontozzatok, hanem magyarázzatok, de az könnyebb.
2017. jan. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

10-17-nek nagyon igazat adok. Együtt estetek a gödörbe, és a feleséged most úgy akar kimászni, hogy a fejed a létra felső foka.

Próbáld vele megértetni,hogy egy úton jartok, csak most le kell szallni a hintorol. Ha mégis válni akar, engedd el. Tudom, hogy most nagyon nehéz,őrlöd magad, minden beszélgetés veszekedéssé fajul, de az nem megoldás, hogy elhagy. Mit segít a közös problémán? semmit. Ergo: Egyedul maradsz a közös problémával. Ha beteg lennél is elhagyna?

Van egy mese, ez a refrénje"

2017. jan. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

10-17-nek nagyon igazat adok. Együtt estetek a gödörbe, és a feleséged most úgy akar kimászni, hogy a fejed a létra felső foka.

Próbáld vele megértetni,hogy egy úton jartok, csak most le kell szallni a hintorol. Ha mégis válni akar, engedd el. Tudom, hogy most nagyon nehéz,őrlöd magad, minden beszélgetés veszekedéssé fajul, de az nem megoldás, hogy elhagy. Mit segít a közös problémán? semmit. Ergo: Egyedul maradsz a közös problémával. Ha beteg lennél is elhagyna?

Van egy mese, ez a refrénje": ami van az nem elég, mást akar a feleség

2017. jan. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!