Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kezdeményeznek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kezdeményeznek a férfiak?

Figyelt kérdés
20-as éveim közepén járok és egyre inkább kezdek kétségbeesni,hogy egyedül maradok és megöregszek egyedül. Senki nem keresi velem a kapcsolatot pedig nem vagyok csúnya,tanulok, nem bújok bele a mobilomba az utcán,próbálok kedves lenni sőt már kezdeményeztem is, jelekkel is és konkrétan is,de ezt bizonyos okok miatt továbbiakban inkább kihagyom. Sajnos ez sokaknál akkor is nyomulás bármit is mondtok. Nem keresek görcsösen kapcsolatot és nem is akarok feltétlenül, de az nagyon feltűnt,hogy nem váltok ki felszínes érdeklődést sem.
2017. jan. 10. 15:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jössz randira velem?
2017. jan. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem itt akarok randizni(!) csak tényleg annyi magamhoz hasonló lányt ismerek,akik várnak egy bókra vagy bármi kedvességre "utcán" akár idegenektől is. Közben itt azt olvasom fiúktól,hogy senkit sem lehet megközelíteni.
2017. jan. 10. 15:24
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

De ha tanulsz még, akkor miért nem nézel szét a koliban, a gólyabálokon, szalagavatón. Miért nem kérdezel rá egy barátnődnél, hogy: Te mari, nincs egy ismerősöd, aki szingli? Mutass már be neki...


Ismeretlenektől ne is várd el szerintem, hogy utcán, könyvtárban, stb... helyeken leszólítsanak. Én sem teszem. Nem sokkal könnyebb egy ismerős ismerősét megismerni mint egy vad idegent, nézzen az ki akárhogy is?

2017. jan. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Amikor emberek nem tudnak meglenni internet nélkül, facebookon, instagrammon, twitteren élik az életüket, akkor valakit interneten elhívni randira ördögtől való dolog? Ez csak az első lépés lett volna affelé a személyes kontakt felé amelyet randinak hívnak. A netes része a dolognak éppen csak annyi lett volna hogy tudd hogy nem én vagyok a bostoni fojtogató.

Ebből is látszik hogy a te problémád nem a kezdeményezés hiánya.

2017. jan. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ismerem az ilyen lányokat, van is néhány ismerősöm akiről el tudom képzelni, hogy ők írták.

Azt tanácsolom, hogy próbáljatok bepasizni, még akkor is ha nem tökéletes a pasi. Sajnálom, de ha Mohamed nem megy a hegyhez...

2017. jan. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Biztos uncsi vagy. Akitől nem megy fel a pulzus.
2017. jan. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon-nagyon csúnya lehetsz, ezt látatlanba is elárulhatom, méghozzá biztosra. Ebben a korban ha nem jut minden ujjadra, minden lábujjadra 10-20 pasi, akkor soha sem fog.
2017. jan. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, minek írnak ide emberek kérdéseket??! Itt csak hülyék válaszolnak!! Hahóó!


Mintha lenne egy sötét verem, ahol a válaszolók tartózkodnak, a kérdezők pedig egy kötélen egyensúlyoznak a verem fölött. Egy kérdés és rögtön lezuhansz! :D

2017. jan. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mert tudom, hogy úgyis el leszek utasítva.

27F

2017. jan. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én speciel azért nem, mert még egy ilyen "pedig nem vagyok csúnya" lány is elhajt másodperceken belül valami betanult átlátszó indokkal. Aztán összejöttök a "tökéletes" férfivel,aki gátlástalanul csal titeket össze-vissza, de ha ti csak két szót mertek váltani egy fiú ismerősötökkel, akkor a minimum az,hogy felnyom tapétának a falra. Na, hát az ilyenekből lett nekem elegem.
2017. jan. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!