Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi baj van azokkal a nőkkel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baj van azokkal a nőkkel, akik külsőre legalább átlagosan néznek ki, mégsem kezdeményeznek náluk a férfiak egyáltalán?

Figyelt kérdés
2016. márc. 3. 23:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy náluk is kezdeményeznek. De mindenkinek más az átlagos.
2016. márc. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Ha küldesz egy fényképet(nem erotikusat),őszinte véleményt tudok adni.
2016. márc. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmi baj, de semmi jó sem.
2016. márc. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam kezdeményeznek, de csak átlagon aluliak. Nem mintha szükségem lenne rá, mert van párom, viszont attól még nem sokat dob az egómon, hogy se az átlag se a jó pasik észre sem vesznek.
2016. márc. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Tudom ezzel régimódinak fogok tűnni, de tulajdonképpen elég, ha csak egyetlen egy kezdeményez - az igazi. Ne légy türelmetlen.
2016. márc. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha legalább átlagos vagy, vagy azalatti, de van benned valami, akkor kezdeményeznek. Valószínűleg nem azok, vagy nem olyanok, akik neked megfelelnek, azért gondolod így.

Én is tök átlagos vagyok. Kicsit talán duci és az orrom is ferde, viszont bulikban, vagy buszon, cukrászdában is jött már oda kedves, szerintem helyes srác beszélgetni. Légy nyitottabb és most nem a dekoltázsodra gondoltam ;) biztos vagyok benne, hogy majd olyan srác is leszólít, aki neked is megfelel. Amúgy Te is kezdeményezhetsz, ha úgy érzed ;)

2016. márc. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg megütöd a normál szintet, akkor fognak kezdeményezni, max nem olyanok akiket Te normálisnak tartasz.

38F

2016. márc. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én abszolút átlagosnak tartom magam (néha egy kicsit sikerül a visszajelzések alapján inkább az átlag fölé belőnöm magam), és nálam sem kezdeményeznek. Mondjuk, nekem sincs rá szükségem, mert van barátom, de maga a tény érdekes.


Én tudom, hogy nálam konkrétan miért nem kezdeményez senki: nem nagyon van rá alapja, nem igazán adok lehetőséget rá. A suliban csak bemegyek, beülök egy órára, a szükségesnél nem beszélek többet senkivel- max régebb óta ismert közelebbi szaktársakkal-, bulizni nagyon nem járok el, munkahelyemen is elég szűk társaságban mozgom- csak a csoporton belül, akikkel együtt dolgozom-, szóval nem igazán van lehetősége senkinek kezdeményezni. A magam társaságain belül nyitott vagyok, ha úgy megyünk valahova, hogy egy másik, eddig új társaság is csatlakozik hozzánk, akkor előfordul, hogy vannak, akiknek tetszem (a barátom is így ismertem meg), de ezek nagyon ritka pillanatok. És amikor saját társasággal megyünk valahova, az általában valamelyikünk lakása, mi ilyen kis belterjesek vagyunk, hogy egymással szeretnénk lenni, nem idegenek között :D


Szóval, nálam alapvetően az a hiba (szerintem), hogy nagyon ritkán lépek ki a komfortzónámból, és így kevés fiúnak van lehetősége egyáltalán észrevenni mást is a külsőmön kívül, ami arra sarkallhatná, hogy ne csak a sarokból csodáljon, hanem odajöjjön és megszólítson. Hogy neked, nálad mi a probléma, azt nem tudhatom, de talán segített a válaszom :)

2016. márc. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az volt a baj eleinte, még iskolás koromban, hogy túl jó tanuló voltam, szerintem féltek tőlem. Aztán utána jó páran annyira megbántottak, hogy elég nehezen megközelíthető lettem, nem igazán tudtam megnyílni, és viszonylag nehezen is beszélgettem fiúkkal/férfiakkal. Az első szerelmemet nem viszonozták, de nagyon sokáig nem is érdekelt más, lehet ez is "rám volt írva" nem tudom.
2016. márc. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés. Én átlag alatt vagyok, mégis kezdeményeztek nálam, bár nem túl sokan, és olyan korosztályt "vonzottam be" így kb 15-20 évvel idősebbek, akikre azt mondtam, hogy köszi de nem... Amúgy sem szorulok rá, mert évek óta férjnél vagyok. Más férfiak elismerésére pedig nem vágyom.

Akik tényleg átlagosak, nincs semmi olyan kirívó külsőség ami miatt átlag alattinak lennének mondhatóak, de mégsem kezdeményeznek náluk, esetleg negatív kisugárzás, vagy ilyesmi lehet. De igazság szerin csak találgatok. Az is lehet ok, hogy az illető gyakorlatilag nem jár sehová a bevásárláson kívül. Így elég nehéz emberekkel találkozni egyáltalán:)

2016. márc. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!