Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfitársaim! Nektek Tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim! Nektek Tinderen hetente átlagosan hány match van?

Figyelt kérdés

Illetve: mennyire sok lányt "húztok jobbra"?

Van kint márkás kocsival pózoló, Dubajban/New Yorkban készült, stb. képetek?



2016. jan. 16. 00:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer próbálkoztam vele egy hétig. Mindenkit a limit erejéig jobbra húztam és zérus match volt.


Átlagos képek voltak kint, nem pózoltam semmivel. Nem is nagyon tudnék, max ha előveszem a Photoshoppot.

2016. jan. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Úgy kb. 7-10. Viszont sokat is húzok jobbra, saccra olyan 60%. Csak az arcomról van kèp, illetve 2 mellkastól felfelè.
2016. jan. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Hát, akkor én valamit nagyon szarul csinálok. :D
2016. jan. 16. 01:38
 4/25 anonim ***** válasza:
53%
3 nap alatt volt 1 db, aztán abba is hagytam. Mondjuk én ronda vagyok.
2016. jan. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 BlackSword ***** válasza:
0%
Tinderen nyomulsz, és még férfinak mered magad nevezni??? Váóóó...
2016. jan. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Nekem is kb 1 hónap alatt 1 :D

Am összejött rajta vagy 6-7 partner, de 1 se válaszolt az üzenetemre. Pedig mindenkinél más szöveggel kezdeményeztem, hátha az a baj... De végül semmi.

2016. jan. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
71%
Rohadt sok, azalatt a másfél hónap alatt, amíg használtam legalább egy tucat volt hetente, az viszont más kérdés, hogy beszélgetni egyikkel se lehetett normálisan, mondjuk a Tinder nem is a beszélgetés miatt lett létrehozva. Általában azzal kezdték, hogy "milyen magas vagy?", "mekkora az akkora?", "saját házadban leszünk?" meg ilyenek, szóval a szokásos "szintfelmérő" kérdések. A legutóbbi képem egy teljes alakos fotó volt a műhelyem előtt, meglepő módon senki nem kérdezte, hogy az az enyém-e vagy csak pózolok előtte, vagy hogy mit dolgozok ott, de sebaj, két szex meg egy ingyen kávé azért összejött. Összesen néggyel nem beszéltem egyáltalán, mert műtermi modellfotókat tettek ki, amik tuti nem az övéik voltak, közülük a legcikibb az volt, amikor a másod unokatestvérem és köztem lett valahogy match, azt hittem ez lehetetlen, ezek szerint nem.
2016. jan. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
69%

Kb két hete raktam fel. Az eredmények eddig:

- 2 db match, ami kb azonnal el is tűnt utána. Az egyik ma reggel.

- 2 db szuperlájk, ráírtam mindkettőre, de egyik sem reagált. Nem írt, nem törölt.

- 1 db beszélgetés, de angolul valami egészen random témáról. Nem volt bot, és egy pár üzenet után ő sem válaszolt többet.


Én viszonylag keveset húzok jobbra, mert a többség nem az én stílusom. Azért vannak ott átlagoskák is, nem csak a partyökirálynő-típus. Az eddig eltelt idő alatt kb olyan 120 körülre tippelem a jobbra húzottak számát. De ez nagyon tipp.


Nincs kint gazdagságot sugárzó képem. Egy arc, egy messziről (mint teljesalak), és egy vicces.


24 vagyok, a 18 - 26 közötti intervallum van beállítva.

2016. jan. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
hetente 1 volt amíg használtam, kb mindenkit jobbra húztam, csak aztán összejöttem valakivel onnan, szóval összességében pozitív a tapasztalatom:) és még gazdagnak sem kellett mutatni magam:)
2016. jan. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
Heti 15-20, de ebből 2-3 randinál több nem jön össze a héten, és max minden másodikkal fekszek le, szóval elég rossz az arány. Lehet nem vagyok elég jó írásban.
2016. jan. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!