Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is tapasztaljátok ezt átlagos külsejű férfitársaim?

Figyelt kérdés

Több ismerőstől, függetlenül, interneten olyan nőktől, akikkel semmi nem volt, hogy teljesen átlagos külsőm van, nem vagyon ronda, semmi baj nincs velem.

Mégis mindig azt tapasztalom ismerkedéskor, hogy bocsi, de nem vagy az esetem, meg bocsi nem jössz be.

Tényleg egy átlagos külsejű pasi már nem sikeres a nőknél? 178 cm vagyok 80 kg, testes, nem macis, igaz kis pocak van.


2015. dec. 9. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Átlagos a pasim is... bár nekem más jobban számít. Meg azért jobban meg kell ismerni a másikat. Hány éves vagy amúgy?
2015. dec. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én tök átlagos vagyok, szándékosan hátrányos képpel ismerkedtem és mégis összejött :) online ismerkedtem...


Személyesen elég sok csajnak bejöttem, de szerintem nem a külsőm miatt, hanem a laza, vidám természetem miatt...


22F

2015. dec. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha adott egy 170 cm-s, 88-90 kg körüli srác, aki elég sűrűn kap ajánlatokat nőktől, akkor nem értem, hogy a 178/80 hogy a pékfarkában lehet önmagában probléma??????
2015. dec. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a mai felszínes világban luxus cikk 1 átlagos férfinak egy barátnő ! igen én is tapasztaltam hogy az átlag nő nem jön össze átlag pasival inkább egyedül marad
2015. dec. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mert sok büdös gyökér fogyatékos ember van ...
2015. dec. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a nőknek csak a férfiak felső 5%-a kell.
2015. dec. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!