Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti lennétek fiúk?

Figyelt kérdés
2017. jan. 8. 01:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Ja,szivesem belebujnek nehany sztar pasi borebe.
2017. jan. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, életem álma. Amúgy is túl férfias vagyok, legalább nem lennék "fura" meg "undorító", csak szimplán egy tökös alfahím.
2017. jan. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen lennék. Na nem úgy értem, hogy át is operáltatnám magam.
2017. jan. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
84%

Nem. A párom nem lenne homokos miattam. :(

De ha igen, akkor igen.

2017. jan. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Norah Vicent, amerikai író kisérletképp 18 hónapon át férfiként élt és a tapasztalatait a Self-Made Man c. könyvben írta meg. A 18 hónap után úgy nyilatkozott, hogy soha nem volt még ilyen boldog, hogy nő lehet.
2017. jan. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Uhh, nagyon szívesen! Néhány rocker és ismerős férfi bőrébe szívesen belebújnék, hogy egy kicsit eljátszadozhassak a himbi-limbijükkel. :P :D
2017. jan. 8. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
Nőként nincsenek nagy akadájai, hogy szinte akármelyik férfinek játszadozhass a himbilimbijével.
2017. jan. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is lennék, legalább ettől a havi görcsrohamtól megszabadulnék, amiben épp vagyok :D
2017. jan. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20%
Férfiként meg álló farokkal kelnél amivel valamit kezdeni kell. Vagy időnként eszméletlen duggatnék jönne rád amihez, ha nincs nő akkor elég kellemetlen.
2017. jan. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%
Elvagyok lányként, de kisebb koromban sokszor kívántam azt, hogy bárcsak fiúnak születtem volna. Fiús voltam, jobban tetszettek a fiús játékok, elfoglaltságok, de mivel lány voltam sokszor nem olyan dolgokat kaptam amire vágytam, nem úgy kezeltek ahogy szerettem volna. Úgy összességében akkoriban jobb dolognak tűnt fiúnak lenni. Manapság az van bennem, hogy mindegy, mindkét nemhez tartozhatnak előnyök és hátrányok bizonyos élethelyzetekben. Mondjuk amikor menstruálok és kikelni se bírok az ágyból úgy fáj, akkor szívesen lennék fiú most is:D
2017. jan. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!