Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mennyire lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire lennétek megértőek egy megváltozott munkaképességűvel?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy már több éve leszázalékoltak és nem dolgozhatok 8 órában. Az a szerencse, hogy megtudok állni a lábamon és félre is tudok tenni pénzből, szerencsére nem élek mélyszegénységben.

Ismerkedéskor ezt érdemes felhozni vagy később mondjam el ezt?


2016. dec. 26. 20:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Ez így nagyon PC, de nem mindegy, hogy az egyik lábad hiányzik, vagy pl. cukorbeteg vagy...
2016. dec. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Nem gond, de azért kifejthetnéd hogy mit takar ez pontosan...
2016. dec. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Mert kiderült, hogy aspergeres vagyok.
2016. dec. 26. 21:03
 4/32 anonim ***** válasza:

Amit leírtál még egyáltalán nem kizáró az ismerkedésnél.

Ha le vagy százalékolva biztos kapsz rokkantsági/rehab ellátást, ami még hozzájön a fizetésedhez. Ahogy az előttem szólók is írták, nem mindegy milyen egészségi problémád van. Magában a leszázalékolás nem számít döntőnek, a betegségek már számíthatnak, de először ismerkedj, aztán ha látod,hogy szimpatizáltok egymással, tovább lehet vinni a kapcsolatot, akkor mindenképp" mond el mi is a baj.


Ha így kérdezed gondolom azonnal nem szembetűnő a betegséged.

2016. dec. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Ez így kevés infó.

1. Nem mindegy, milyen okból százalékoltak le.

2. Nem mindegy, hogy képes vagy-e olyan keresőtevékenységet végezni, amiből legalább a saját megélhetésedet fedezni tudod, vagy sem.

3. Úgy alapvetően nem mindegy, milyen a személyiséged, az életmódod... stb.


Ismertem olyan embert, aki szintén megváltozott munkaképességű, de ez nála azt jelentette, hogy az eredeti szakmáját egy idő után nem végezhette, másféle munkakört kellett keresnie (az egyik ilyen eredetileg pék volt, most biztonsági őr, a másik ilyen pedig eredetileg kamionsofőr volt, most raktárban dolgozik). Szóval ettől ők pl. még teljes értékű emberek, képesek pl. kirándulni, házimunkát végezni, dolgoznak, nem sajnáltatják magukat, nem segélyeken tengődnek (bár egyiküknek az is jár, mert olyan mértékű a munkaképesség csökkenése, a másikuknak még nem olyan súlyos a probléma, nála időben észrevették, és azonnal váltott).

2016. dec. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Kapok mellég igen, árvaságit, mert 25 éves korom előtt meghaltak a szüleim.

Többen mondták, hogy nem látszik rajtam. Viszont óvatosan hoznám fel a témát, mert nem akarok senkit se elijeszteni.

2016. dec. 26. 21:08
 7/32 anonim ***** válasza:
71%

Nalam kizaro ok. Egeszseges ferfit akarok akire szamithatok. Akivel jo esellyel egeszseges gyerekunk lesz. Aki rendesen tud dolgozni.


Barkivel tortenhet barmi de az megis mas mintha eleve ugy megyunk bel valamibe hogy mar santit a sztori.

2016. dec. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Hasonlóan, mint a #7-es.
2016. dec. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Igen, általában egészséges társat szeretnénk, ez egyértelmű.

De vannak sajnos akik nem egészségesek és természetes,hogy Ők is keresnek társat.


Meg kell próbálni ismerkedni, ne lebegjen a szemed előtt mindig a betegség. Biztos szerethető vagy, és biztos lesz olyan, aki így is elfogad.


Bár a kérdés ismerős, mintha olvastam volna már itt az oldalon..legalábbis hasonlót.

2016. dec. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Én nem tartom magam egészségtelenek. Bár nehezen tudok ismerkedni, kezdeményezni. Mindig azon vagyok, hogy pozitívabb legyek és ne sajnáltassam magam.
2016. dec. 26. 21:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!