Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mennyire lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire lennétek megértőek egy megváltozott munkaképességűvel?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy már több éve leszázalékoltak és nem dolgozhatok 8 órában. Az a szerencse, hogy megtudok állni a lábamon és félre is tudok tenni pénzből, szerencsére nem élek mélyszegénységben.

Ismerkedéskor ezt érdemes felhozni vagy később mondjam el ezt?


2016. dec. 26. 20:58
1 2 3 4
 21/32 Manócska1 ***** válasza:
drukkolok
2016. dec. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 Manócska1 ***** válasza:
azért nem hiszem hogy olyan sok férfi elfogadott volna így főleg hogy gyereket se szülhetek sajnos
2016. dec. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Régen ilyen mértékű munkanélküliség sem volt, a szüleim fiatalkorában meg nem is volt munkanélküliség, mert "kötelező" volt valamit dolgozni, ma más világ van, így ha van ok valakit leszázalékolni, már a munkanélküliségi statisztika is kisebbnek látszik. A cégeknek meg jó pont, ha megváltozott munkaképességűt (is) alkalmaznak. Tudok olyanról, hogy valahol vakokkal végeztették a bérpapírok borítékolását, mert ők nem leshették le, hogy ki mennyit kapott.
2016. dec. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

mivel én 12 órázok, ezért nem igazán tudnám tolerálni, ha a párom csak 4 vagy 6 órában dolgozik

illik előre elmondani, biztos nem mindenki gondolkodik úgy, mint én

2016. dec. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Én az a fajta férfi vagyok akit nem zavarna az, hogy egy nő többet dolgozik vagy komolyabb munkát lát el, mert nem egy régimódi vagyok, liberálisabb beállítottságú vagyok, nemi egyenlősség mellett állok. Ami azt jelenti, hogy ha esetleg olyan lányt fognék ki, aki 12 órázik akkor többet végeznék, házimunkát, főzést, persze ez akkor is érvényes lenne, ha 8 órázna.

Nálam nem számít, hogy mit dolgozik, mennyit és milyen beosztásba csak egy valami fontos, hogyha nagyon utálja a munkáját vagy nagyon kevesli a pénzét, akkor merjen kilépni vagy előléptetésért törekedni, utóbbiért én is törekszem.

2016. dec. 27. 07:22
 26/32 A kérdező kommentje:
Na de, ha bejönnék nektek küllemre, jellemre és elmondanám ezt ismerkedés elején tudnátok tolerálni, akkor is, ha 12 óráztok?
2016. dec. 27. 07:25
 27/32 anonim ***** válasza:
mi miatt is nem tudsz akkor rendes legalább 8 órás munkát végezni? ne haragudj, de nem tudom elképzelni a helyzetet
2017. jan. 1. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Mit nem tudsz elképzelni? Mert így alakult az életem. Ebben mi a furcsa? Miért kell lenézni a másikat? Nem a munka határozza meg az embert.
2017. jan. 1. 09:19
 29/32 anonim ***** válasza:

Az egészségügyi problémád miatt kell részmunkaidőt vállalnod, vagy vállalhatnál egyébként teljes munkaidőt is, de nem vettek fel olyan helyre? Esetleg otthoni távmunka, vállalkozás, valami ilyenre nem gondoltál még?


Nem, nem a munka határoz meg, de pénzből élünk, neked összejön annyi, amiből fenntartod magad önállóan, vagy ki kell pótolni?

2017. jan. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Nincs jelentősége annak,hogy valaki részmunkaidőben dolgozik-e, vagy teljes munkaidőben. A megváltozott munnkaképességű Keresetkorláttal dolgozhat, tehát nem a munkaidő számít.


Általában ha valaki kap rokkantsági/rehab ellátást és mellette dolgozik annyit keres mintha közepes bérrel teljes munkaidőben dolgozna.

2017. jan. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!