Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mennyire lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire lennétek megértőek egy megváltozott munkaképességűvel?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy már több éve leszázalékoltak és nem dolgozhatok 8 órában. Az a szerencse, hogy megtudok állni a lábamon és félre is tudok tenni pénzből, szerencsére nem élek mélyszegénységben.

Ismerkedéskor ezt érdemes felhozni vagy később mondjam el ezt?


2016. dec. 26. 20:58
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Szedsz rá gyógyszert? Kérlek, mondd azt hogy nem!
2016. dec. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Én csak annyit szeretnék, hogyha elmondom ezt az infot akkor ne legyenek előítéletei, ne azt nézze, hogy miket értem el az életben, hanem ismerjen meg és az alapján döntsön, hogy milyen vagyok, mennyire jó velem beszélgetni, mennyire tart vonzónak.
2016. dec. 26. 21:22
 13/32 anonim ***** válasza:
Nem ismerem az aspergert, miben akadályoz ez pontosan? Miért nem dolgozhatsz?
2016. dec. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Nem szoktam gyógyszert szedni.
2016. dec. 26. 21:23
 15/32 A kérdező kommentje:

Hát a gondok már születésemtől kezdődtek mivel kevesebb oxigénnel születtem. Iskolás koromban jöttek elő a gondok, hogy elég nehezen tudtam értelmezni a könyvben leírtakat nem voltam sose jó tanuló, mellé anyukám túlságosan görcsösen akarta azt, hogy jó eredményeket érjek el, emiatt nagyon sokat veszekedtünk, romlott a kapcsolatunk, nem vette figyelembe, hogy van egy kis betegségem.

Az igazi gondok giminél kezdtődtek el. Egyszer emlékszem volt egy történelem kisérettségi amire rengeteget tanultam még a barátaimmal se mentem le és a végén éppenhogy kettest értem el. Érettségin is épphogy átmentem.

Utána nem sokkal halt meg anyukám kaptam egy kis idegösszeroppanást, depresszióba estem, de a keresztszüleim kisegítettek és elvittek kivizsgálni és ott derült ki, hogy aspergeres vagyok és leszázalékoltak.

Mára már sokat változtam mivel régebben nagyon dadogós most már nagyon ritkán jön elő magabiztosabb lettem, már nem érdekel annyira, hogy ki mit gondol, de az ismerkedésnél kissé feszélyez ez a téma.

Van már külön lakásom főzök, takarítok. Már csak egy társ kéne.

2016. dec. 26. 21:32
 16/32 Manócska1 ***** válasza:
légy pozitív. biztos lesz aki így is elfogad és szeret. én depressziós vagyok,majdnem meghaltam olyan beteg voltam. mégis lett egy szerető férjem aki elfogadott és szeret olyannak amilyen voltam/vagyok. drukkolok neked! ha gondolod,írj privit.
2016. dec. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 Manócska1 ***** válasza:
hány éves vagy és mit dolgozol?
2016. dec. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
27 vagyok és adminisztratív munkát végzek itthon. Egy fél éve dolgozok itthon, mert előtte irodában voltam, de kaptam ilyen lehetőséget. Ha minden jól megy akkor később lehet kapok egy kis előléptetést és végezhetek komolyabb munkát.
2016. dec. 26. 21:37
 19/32 anonim ***** válasza:
Na ezt a leszazalekolast en se ertem... fura vilagban elunk. Regen ettol meg siman dolgoztak 12 orat os az emberek. Meg szerintem.ma is csak nem mindenkit diagnosztizalnak. Na mindegy en drukkolok neked biztos megvan valahol a tatsad de ha az en pasim ilyen miatt nem dolgozna...
2016. dec. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
0%
Manócska1 ,nőknek könnyű egy nő mindig talál olyan férfit aki elfogadja,férfiaknak nehezebb
2016. dec. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!