Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megértőek lennétek velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megértőek lennétek velem lányok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Nem találom a páromat. Sokat ismerkedek, de vagy félre ismerem vagy nem vagyok neki szimpatikus vagy nekem nem az, de én szimpatikus lennék neki. Sokszor megismétlődött ez már velem. Bárkivel meg nem tudnék összejönni kevés az a lány akit szívesen meghódítanék akit tudnék szívből szeretni, emiatt nem volt még párkapcsolatom és már elmúltam húsz éves. Nem gond, hogy még nem volt párkapcsolatom?
2016. jan. 25. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2016. jan. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy pontosan? Amúgy nem gond szerintem,a a lényeg hogy próbálkozol.Sokan vannak ilyen helyzetben de nem szabad feladni.Jó néha lehet kicsit belefárad az ember,de akkor tart egy kis szünetet,van munkája meg hobbija amivel leköti magát.Nem kell versenyt futni az idővel és rágörcsölni a párkeresés témára mert az se jó,de azért nyitott szemmel kell járni ;)
2016. jan. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
26
2016. jan. 25. 22:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet nem árt egy kis tapasztalat szerzés,de pesze vannak hasonló gondolkodású lányok csak meg kell találni őket.Szülőkkel élsz vagy külön?
2016. jan. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Külön. Nem kell hasonlonak lennie. Nem várom el, hogy ő is érintetlen legyen. Csak tetszen, jókat beszélgessünk, fogadja el a hibáimat és szeressük egymást.
2016. jan. 26. 07:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Te is tudod, hogy erre nem lehet általános választ adni. Van akit zavar a tapasztalatlanság, van akinek nem gond.

Volt olyan férfi az életemben, aki harmincon túl találta meg az első párját. Így alakította az életét.

2016. jan. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!