Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem válaszolnak a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszolnak a nők?

Figyelt kérdés

Társkeresőn keresgélek, ráírok jó nőkre, kicsit csúnyábbakra is. De egyiktől sem kapok sose semmi választ.

Pedig szerintem külsőmmel nincs gond, magas,190cm+. sportos. Viccből ráírok 1-2re de úgyse kapok választ , csak megnézik a levelet ennyi.



2016. dec. 29. 20:05
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
17%
#19 és az első levél után a csaj fogja erőltetni a találkozót! Leteszteltem már...poénból!
2016. dec. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz? Nem elég vonzó, a leved és a képeid sem hogy még válaszoljanak is akár. Levonhatnád a köveztkeztetést, mert igazából kost arra kértél minket hogy gondolkodjunk helyetted te őslény. És még csodálkozik hogy nem válaszolnak neki... A világ színvonala tényleg hanyatlóban...
2016. dec. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Nem érdemes manapság még csak szétnézni sem a társkeresőkön, nem hogy még ráírni is valakire. Kb. két hónapja néztem szét az egyiken, már amennyire lehetett regisztráció nélkül. Beállítottam a saját régióm meg talán +50 km, ez volt felhozatal: Olyan nők,akik álmomban sem szólnának hozzám, vagy olyanok, akik nekem nem jöttek be. Így aztán lehet haladni egyről a kettőre :) Nehéz..nagyon nehéz:) Meg sok ott található hölgynek kúrta a szoknyája, holott nem kell ez nekünk, hagyjuk csak a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának! :)
2016. dec. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

En no vagyok, es nem vagyok fent egy tarskereson se, es meg van a velemenyem azokrol a pasikrol akik ilyen lusta modon akarnak part talalni.

Koltoi kerdes- miert nem lehet kimozdulni a gep mellol? Eljarni egyesuletekbe, csoportokba valahova ahol tenylegesen lehet ismerkedni, de az eroltetett randizas nelkul. Ahol az ember kaphat tobb eselyt is, ha mondjuk felenkebb, mert tobbszor talalkozik a masikkal. Ahol jobban onmagad lehetsz, mert nincs ott a randi kenyszer.

2016. dec. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
50%

"Eljarni egyesuletekbe, csoportokba valahova ahol tenylegesen lehet ismerkedni,"


Tudnál mondani konkrétan ilyeneket? Mert én pl. szívesen eljárnék, de nem igazán ismerek ilyen lehetőségeket.

2016. dec. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Hol laksz utolso?
2016. dec. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
50%
Én ye nagyon tudok ilyesmit,meg időm sem igen van sajnos.
2016. dec. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Budapesten
2016. dec. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
65%

Ha Budapesten elsz, akkor igazan konnyu helyzetben vagy.

[link]

Meetup.com , csatlakozhatsz kulonfele erdeklodesi koru csoportokhoz, megismerkedhetsz nagyon sok emberrel.

En Londonban igy talaltam baratokat, igy ismerkedtem meg a baratommal is.

Ha meg van egy kis vallalkozoszellem benned, akar elindithatod a sajat csoportodat is.

2016. dec. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
65%

www.couchsurfing.com egy masik nagyon jo oldal, ahol csatlakozhatsz kulonfele esemenyekhez, te is jelezheted, hogy mit tudomen moziba mennel, tarsasagot keresel.

Toled fugg.

Sokkal hamarabb fogsz nokkel talalkozni, akiken szinten nincs rajta a randikenyszer, szoval ok is oldottabbak lesznek.

2016. dec. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!