Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem válaszolnak a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszolnak a nők?

Figyelt kérdés

Társkeresőn keresgélek, ráírok jó nőkre, kicsit csúnyábbakra is. De egyiktől sem kapok sose semmi választ.

Pedig szerintem külsőmmel nincs gond, magas,190cm+. sportos. Viccből ráírok 1-2re de úgyse kapok választ , csak megnézik a levelet ennyi.



2016. dec. 29. 20:05
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
79%
Keress rá a társkeresőn, hogy az adott korosztályodban hány nő és hány férfi van. Biztos van ilyen funkció. Ha ezeket az adatokat megkapod, akkor meg fogod érteni, hogy miért nem válaszolnak. Azért mert a te leveled már aznap a századik, és most gondolj bele mekkora idő és energia és munka egyáltalán végigolvasni ennyi levelet a nőknek. Te sem válaszolnál mindenkinek, ha napi 100 nő írna. Pont nem az számít, hogy 190 centi vagy, ha az arcod csúnyácska, vagy nem vagy annyira jóképű, akkor egyből ki leszel selejtezve a potenciális férfiak közül. Első ránézésre kuka a leveled.
2016. dec. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
56%
Neked legalább megnézik a leveledet... Nekem maximum a 30%-a jutott el egyáltalán idáig. A netes társkereső nők inkább kivárnak, és egy igazán nagy halat akarnak kifogni. Akire ez nem illik rá, annak nem válaszolnak. Ha normális kapcsolatot keresnének már rég lenne valakijük.
2016. dec. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
56%

174cm 70kg barna hajú barna szemű vagyok.

Nem vagy egyedül, nekem sem írnak vissza.

30f


Úgy tapasztaltam, hogy ilyen rá írok dologgal kár próbálkozni. Kicsi az esélye, hogy tovább alakul valami.

2016. dec. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
#11-es igen, a rákereste, a fiúk 2x annyian vannak mint a nők. Nőktél találtam 1500+ , A Férfiaknál 3600+.. De amúgy ez nem mintha valamit számítana egyébként is legalább annyit írhatna, bocs nem jössz be..
2016. dec. 29. 20:28
 15/32 A kérdező kommentje:
#13 as. Hát lehet, inkább olyan képet kéne kiraknunk ahol pl 20+milliós autóba ülünk, akkor talán-talán kapnánk választ ;)
2016. dec. 29. 20:30
 16/32 anonim ***** válasza:
46%

Miért írsz olyan nőkre is, akik nem tetszenek?


Csak azért feszülsz mindegyikre hátha valamelyik befutó lesz?

Ez ritka undorító, patkány dolog.


És ha összejön egy csúnyább csajjal a dolog, akkor szerinted ő nem fogja érezni, hogy csak szamárként funkcionál?

2016. dec. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
87%
A netes társkeresők jelenleg nem szólnak másról, mint, hogy a férfiak önbizalmat adnak a nőknek, a nők pedig önbizalmat vesznek el a férfiaktól. Szóval elsősorban az önbizalomhiányos lányoknak és az egoista fiúknak érdemes regisztrálni, hogy kicsit csiszolódjak. Jómagam is meglehetősen nagyképű volt, így kifejezetten jót tett nekem egy ilyen oldal. Személyesen nem nagyon kaptam még elutasítást, itt meg ha 10 lányra ráírtam, abból jó esetben max a fele válaszolt, ezután már beláttam, hogy én se tetszhetek mindenkinek. Egyik csaj ismerősöm, aki hát finoman szólva sem néz ki jól ,meg mesélte ,hogy naponta több tucat üzenetet kapott egy ilyen oldalon és alig tudta levakarni magáról a pasikat, találkozni persze nem találkozott egyikkel sem, de az önértékelésén sokat lendített a dolog.
2016. dec. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Akkor másold be a levelet amit irsz nekik
2016. dec. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
49%
16-os! Most már döntsétek már el,hogy kire lehet ráírni, vagy kire nem? Ha ráír az ember egy csinos nőre, akkor azt hogy képzeli, miért nem a saját szintjén próbálkozik,ha ráír egy.csúnyácskább lányra, akkor meg az van, hogy micsoda patkány, direkt lejjebb adja az igényeit,legalábbis úgy tesz,szegény lány meg azt hiszi, hogy a nincs ló akkor jó a szamár is szólásból ő a szamár. Jó lenne már eldönteni, hogy kire írhatunk rá. Na de majd regisztrálok én is valamelyik társkeresőre, régen társkereyőztem, összejött vagy két -három talkozás, több semmi. Meg maradt némelyikük facebook ismerősnek. Most viszont csak poénból.fogok regisztrálni,neten keresek valami jóképű fószert, jó is lesz profil képnek, mi is a fontos még,ami nélkül már élni sem lehet? Ja megvan, diploma, igen diplomám is lesz. Meg fontos még nagyon a f..omsztencia, bocsánat egzisztencia (ettől a szótol a hideg futkos a hátamon), mi kell még, mi kell még...persze kereset, havi fél milka talán elég, meg valami menő státusz szimbólum "minden újgazdag,vagy pénzesebb farok ezzel jár, már nézni is unalmas" autó, bmw vagy audi. Ezek meglesznek, aztán kíváncsi leszek, hogy mennyit fog számítani a levél tartalma, ami valahogy így fog festeni: Szia! Van kedved ismerkedni?
2016. dec. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
74%

Mindig eljutunk a milliós autóig.


Nekem ki van írva, hogy friendship-et keresek. Alapból rám írnak kacsintós majmok, akik vagy nem olvasták el a profilomat vagy nem érdekli őket. Nem írok nekik. Vannak olyanok, akiknek semmi nincs a profiljukon, vagy ott van, hogy 20% match vagyunk. Itt sem érdekli, hogy nem illünk össze. Van, aki csak annyit ír, hogy szia. Ezzel mit tudok kezdeni?


Van egy-két normális ember, akik a szia mellé odaírnak vmit, pl "én is szeretem a 80s horror filmeket, melyik a kedvenced?"


Olyan szép részletes profilom van, bármire rá lehet kérdezni.

2016. dec. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!