Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszolnak?

Figyelt kérdés

Múltkor Tinderről felvett Facebookra egy csaj. Beszélgettünk, aztán egyszer csak abbamaradt, később ráírtam, hogy mi a helyzet, elolvasta, de nem válaszolt.

Most meg írtam egy csajnak szülinapjára, megköszönte, tőle is megkérdeztem, mi van vele, de ő is ugyanazt csinálta: elolvasta, de nem reagált rá.

Nem bunkóság ez egy kicsit? Ha nem akar válaszolni, ne is menjen rá, vagy ha már elolvasta, akkor legyen benne annyi, hogy visszaír...


2016. nov. 30. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet bunkók én ilyenkor írok nekik, hogy mekkora paraszt vagy. Figyeld meg erre visszafognak írni. De ha nem akkor bevetem az hogy "Ri banc". Na erre ők még idegesebbek lesznek mint én voltam az elején, én meg csak jót röhögök, hogy lebuktatják magukat, hogy mégis fentvannak csak b*szn*k visszaírni :D
2016. nov. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Nem bunkóság ez egy kicsit? Ha nem akar válaszolni, ne is menjen rá, vagy ha már elolvasta, akkor legyen benne annyi, hogy visszaír..."


De bunkóság, nem is kicsit.

De ez van, manapság ez az elterjedt, és mindjárt meg is fog jelenni a sok "nagyon öntudatos" csaj, hogy kioktasson, hogy te vagy a hülye, hogy ezen fennakadsz, meg milyen alapon várnád el tőlük, hogy emberszámba vegyenek.


A mai csajok többsége egyszerűen ilyen, szóval ezt lehet szeretni vagy nem szeretni, de ehhez kell alkalmazkodni.

Az a régi módi, amikor még úgy közeledtél a másikhoz, hogy komolyan vetted őt, mint egy embert, az már nem igazán működik ezeknél a cuccoknál.

Szóval én azt javasolnám, hogy ezt a régimódi hozzáállást felejtsd el, és állj te is a csajokhoz úgy, mint egy egyszerű szórakoztatóeszközökhöz. Fogd fel úgy az ismerkedést, mint egy játékot, a csajokat úgy mint NPC-k, aztán gyűjtsd az achievement-eket.

Aztán ha szerencséd van, akkor a nagy számok törvénye alapján előbb-utóbb találkozol majd egy olyan lánnyal, akit már érdemes komolyan venni. Na őt majd komolyan veheted, de az addigi többi kiscsajt nem érdemes komolyan venni.

2016. nov. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs idejük. Felmennek, látják, hogy van 20 levél, átpörgetik, egy se tetszik, aztán feljönnek gyk-ra megvitatni, hogy mi legyen. :D
2016. nov. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Múltkor Tinderről felvett Facebookra egy csaj. Beszélgettünk, aztán egyszer csak abbamaradt, később ráírtam, hogy mi a helyzet, elolvasta, de nem válaszolt."

Már itt észre kellett volna venned, hogy nem érdekled a csajt. Egyszerűen nem hiszem el, hogy ennyire nem képesek egyesek észrevenni, hogy mi történik körülöttük. De inkább azt szűrted le az egészből, hogy a csaj a hibás és ő a bunkó. Gratulálok.

2016. nov. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!