Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pasik ez tényleg így van? "Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ez tényleg így van? "Ha egy férfi nem telefonál, ír, vagy üzen neked, akkor az annak a jele, hogy soha nem gondol rád. "

Figyelt kérdés
Egy cikkben olvastam, ami arról szólt miért nem keres randi után a pasi. Mi nők szerintem mindig gyártjuk a felmentő indokokat, meg alibiket a pasiknak, ha nem keresnek..de most elbizonytalanodtam..tényleg mit gondolnak ilyenkor a férfiak?..sajnos a legutolsó nekem is ilyen tapasztalat volt. Valahol én is azt gondolom, ha gondolna rám, vagy hiányoznék neki keresne.

2016. dec. 26. 19:43
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

#19 vagyok, #20-ra reflektálva:

igen, az extrém zárkózottság pont ettől extrém, hogy akkor sem bújik ki, ha álmai nője lennél.

Azonban tényleg sokkal valószínűbb, hogy nem érdekled.

2016. dec. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Hát igen, ott van az a bizonytalansági faktor, hogy érdeklem, csak extrém zárkózott. A levelezéseink, találkozásunk alkalmával is éreztem ezt, hogy nagyon magas falakat kéne ledönteni, mire eljutnék vele az intimitásig. Ő mondta, hogy engedjük el ezt dolgot, vagyis ő adta fel, én nem akartam. Valamiért még most sem tudom.
2016. dec. 27. 14:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!