Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pasik ez tényleg így van? "Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ez tényleg így van? "Ha egy férfi nem telefonál, ír, vagy üzen neked, akkor az annak a jele, hogy soha nem gondol rád. "

Figyelt kérdés
Egy cikkben olvastam, ami arról szólt miért nem keres randi után a pasi. Mi nők szerintem mindig gyártjuk a felmentő indokokat, meg alibiket a pasiknak, ha nem keresnek..de most elbizonytalanodtam..tényleg mit gondolnak ilyenkor a férfiak?..sajnos a legutolsó nekem is ilyen tapasztalat volt. Valahol én is azt gondolom, ha gondolna rám, vagy hiányoznék neki keresne.

2016. dec. 26. 19:43
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
93%
mindennap gondolok rá, de már egy hete nem beszéltünk
2016. dec. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

ez hülyeség, lehet nem akar tolakodó lenni, inkább vár a nőre, mégiscsak a nő választ.

Személyiségfüggő, ha valaki zárkózottabb, szerényebb, nem biztos, hogy folyamatosan tolja az sms-t.


Amúgy is hónap vége van, lehet lemerült a feltöltő, mert rokonokat kellett köszönteni az ünnepek miatt.

2016. dec. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ, mennyi idő telik el a randi óta. Ha nekem nagyon szimpatikus egy nő, akkor még aznap este írok neki egy sms-t legalább, hogy jól éreztem magam, örülnék a folytatásnak. DeDe ha nem is aznap este, másnap estefele tuti felhívnám 1-2 percre, hogy lebeszéljek vele egy következő találkozót a közeljövőben. Ha nem szimpatikus, akkor is írok neki 2-3 napon belül, hogy bocs, de nem egymást keressük. Bár tudom, manapság nem divat egyenesen felvállalni ezt és a legtöbben eltűnnek, mint szürke szamár a ködben. Ha eltelt 2-3 nap és nem keres, akkor felejtős.
2016. dec. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Van abban valami

Hacsak magamat nézem. Nemrég voltam randin. Szimpi volt a csaj. Már másnap tűkön űltem, h végre írhassak neki. Azóta minden nap írnék, de nem akarok ráakaszkodni sem.

Szval sztem ha nem keres egy rövidebb ideig az nem sok jót jelent.

2016. dec. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
az én esetemben már három hónapja csönd van, szóval nem hinném, hogy ez lenne az oka. De aranyos, ez a lemerült a telo szöveg..:D Szerintem h az embert érdekli valaki, akkor ír neki, vagy felhívja. Ezt gondolom az eszemmel, de szívemmel azért reménykedem..:/
2016. dec. 26. 19:49
 6/32 anonim ***** válasza:
94%
3 hónapja nem keres és még reménykedsz? Világi optimista vagy csajé. :D Nem akarlak letörni, de erre annyi esélyed van, mint apácazárdában a fitymacsattogásra.
2016. dec. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Hát nem vagyok optimista, tudom, hogy hülyeség..de ilyen vagyok. Nem mindenki tud hamar továbblépni.
2016. dec. 26. 19:56
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Szegénykém. Hogy én miért nem ilyen csajokkal futok össze...

Sajnálom nagyon h így alakult, de hidd el, hogy jobban jártál h nem írt. Téged egy nagyon rendes srác vár valahol, hogy boldoggá tegyen ;)

2016. dec. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy attól, hogy nem keres, vagy nem én kellek neki, nem rendes. :) Mondjuk idegesít az biztos...:D De azért köszi biztatást..:)
2016. dec. 26. 19:58
 10/32 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam h nem rendes. Csak számodra nem megfelelő. :)
2016. dec. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!