Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pasik ez tényleg így van? "Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ez tényleg így van? "Ha egy férfi nem telefonál, ír, vagy üzen neked, akkor az annak a jele, hogy soha nem gondol rád. "

Figyelt kérdés
Egy cikkben olvastam, ami arról szólt miért nem keres randi után a pasi. Mi nők szerintem mindig gyártjuk a felmentő indokokat, meg alibiket a pasiknak, ha nem keresnek..de most elbizonytalanodtam..tényleg mit gondolnak ilyenkor a férfiak?..sajnos a legutolsó nekem is ilyen tapasztalat volt. Valahol én is azt gondolom, ha gondolna rám, vagy hiányoznék neki keresne.

2016. dec. 26. 19:43
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Hol lehet ilyen kedves hölgyekkel találkozni ? Na,lehet nem gondol rád ezt nem tudhatjuk szerintem írj rá,jobb tisztán látni a dolgokat,bár lehetne annyi töke hogy elmondja hogy nem akar randízni veled stb.Mert én ha egy lánnyal nem éreztem magam jól,akkor mondom neki hogy bocsi ne haragudj,de nem passzolunk stb.Amúgy mi pasik is tudunk alibit gyártani randi után,ha a nő nem válaszol.Írj rá,ha meg nem,akkor lépj tovább,ne vesztegesd el az idődet :)
2016. dec. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Számomra megfelelő. Csak én nem vagyok az neki. Mondjuk az volt a fura az egészben, hogy az értékrendemmel voltak problémái..összevissza kritizált..szerintem tetszettem neki nagyon, csak olyan hamar ítélkezős volt..én meg persze visszatámadtam.
2016. dec. 26. 20:05
 13/32 anonim ***** válasza:
Ha számára nem vagy megfelelő, akkor emiatt ő sem megfelelő számodra. Ez a legfontosabb és már ez sem stimmel. :)
2016. dec. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Hát mondta, hogy szerinte ne beszéljünk..mert sokat vitatkoztunk, de azt konkrétan nem írta le, hogy pl. nem tetszek neki, vagy nem szimpatikus a személyiségem vagy bármi épkézláb indok, csak a kritizálás volt, hogy ilyen szerinte az értékrendem, meg olyan..:/ szerintem egyszerűbb lett volna ha simán leírj,a hogy nem tetszem neki és nem sérteget..
2016. dec. 26. 20:10
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
A kommentjeid alapján egyre kevésbé értem miért epekedsz utána ennyire... :\
2016. dec. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Akkor már ketten vagyunk..:D Nem tudom, ezt nem lehet észérvekkel megmagyarázni miért pont az az ember érdekel.
2016. dec. 26. 20:16
 17/32 anonim ***** válasza:
En is hasonlo vagyok mint te kerdezo! Remenykedek meg a remenytelenben is viszont azt mondom neked hogy vagy keresd te vagy pedig felejtsd el :( Vagyis, probald elfelejteni.. 3 honap mar nagyjabol a fele annak az idonek amig en tuljutok mondjuk egy fiuk, szoval mar feluton jarhatsz valahol, neked kell tudnod, hogy megeri-e visszamenni az elejere es kockaztatni vagy tovabbmesz es magad mogott hagyod es tenyleg jon majd valaki olyan akinel majd rajossz hogy miert nem mukodott a mostani fiuval!
2016. dec. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Hát én már kerestem..de többet nem akarom. Nem akarok erőltetni semmit. Meg tudom, hogy az, hogy három hónapja nem keres az azt jelenti(jelentheti) hogy nem gondol rám, és nem érdeklem - ez lenne a logikus, ezt elfogadni. Csak nem tudom. De továbblépni sem tudok, mert már több férfit utasítottam el emiatt, mert úgy érzem hogy ha történne valami és találkoznánk, akkor ezeket a dolgokat meg tudnánk beszélni és ki tudnánk békülni..Próbáltam másokra koncentrálni, de nem megy. Nem tudom ezt dolgot elengedni valamiért..
2016. dec. 26. 20:26
 19/32 anonim ***** válasza:

Az általános rész: lehet hogy félénkebb, visszahúzódóbb és nem akar nyomulni, ilyenkor te is irhatsz neki nyugodtan, hogy várod a folytatást. Illetve lehet, hogy extrém mód elfoglalt es leterhelt, majd ha vége a hajtasnak, keresni fog.

A kérdező esetére: ha három hónapig nem képes írni annyit, hogy mi van, akkor sajnos felejtős, valószínűleg nem is gondol rád. Vagy extrém módon zárkózott és képes lenne a világ végéig várni, hogy írsz-e neki.

2016. dec. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
De ha extrém módon zárkózott valaki akkor sem képes kibújni a csigaházából, ha tudja, hogy így elveszít valakit? Szerintem inkább csak nem érdeklem. :(
2016. dec. 26. 20:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!