Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pasik ez tényleg így van? "Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ez tényleg így van? "Ha egy férfi nem telefonál, ír, vagy üzen neked, akkor az annak a jele, hogy soha nem gondol rád. "

Figyelt kérdés
Egy cikkben olvastam, ami arról szólt miért nem keres randi után a pasi. Mi nők szerintem mindig gyártjuk a felmentő indokokat, meg alibiket a pasiknak, ha nem keresnek..de most elbizonytalanodtam..tényleg mit gondolnak ilyenkor a férfiak?..sajnos a legutolsó nekem is ilyen tapasztalat volt. Valahol én is azt gondolom, ha gondolna rám, vagy hiányoznék neki keresne.

2016. dec. 26. 19:43
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Pont leszar téged. Nem is biztos, hogy emlékszik rád. Tedd túl magad rajta!
2016. dec. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Igen, valószínűleg igazad van. De attól még nehéz elfogadni.
2016. dec. 26. 21:24
 23/32 Szergej55 ***** válasza:
Azért a 3 hónapot pár sorral előbb is közölhetted volna! Csodára vársz, vagy mi? Úgy néz ki, tényleg működnek a női felmentések.
2016. dec. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ezek szerint el kéne fogadnom, hogy ha egy pasi - bármilyen indokból, amit csak ő tudhat - nem keres, akkor az nem is gondol rám.
2016. dec. 26. 21:37
 25/32 anonim ***** válasza:
Marhaság.
2016. dec. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

"az én esetemben már három hónapja csönd van, szóval nem hinném, hogy ez lenne az oka."


Ezt luxus már az elején befirkálni?


Így buktad a dolgot.

2016. dec. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Igen, ez így van. Én például már hetek óta eltűntem a facebookról, mert csak így tudtam levakarni egy csajt, aki alakra nem jött be, de én marha többször is találkoztam vele.
2016. dec. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Az a biztos ami megtörtént, a többi csak az agyad szüleménye. Amíg ezzel foglalkozol több olyan élményt zártál ki az életedből amit azzal a fiúval meg sem éltél, ha neked megéri az életed végéig is várhatsz rá.
2016. dec. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Nálunk az volt, hogy én töröltem ki az ismerőseim közül, mert úgy éreztem, ha ott marad és tudom mi van vele, akkor meg fogok őrülni(pl. h felszed egy nőt stb.). De így se jobb, mert így meg attól örülök meg kb. hogy nem tudom..:D Ő kérte, hogy ne kommunikáljunk. Igen tudom, hogy hülyeség reménykedni meg várni, és biztos igazatok van, lenne(lett volna már) olyan, aki lehet jobb lett volna nála, de egyszerűen nem láttam értelmét, hogy míg még őérte vagyok oda, addig elkezdjek egy másik férfival, aki nem tud így érdekelni bármilyen kapcsolatot. Azzal a másik emberel szemben nem lenne tisztességes..
2016. dec. 27. 11:01
 30/32 Szergej55 ***** válasza:
Akkor teljesen jól tetted.
2016. dec. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!