Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azokik akik huzamosabb ideje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokik akik huzamosabb ideje egyedulalloak 5ev+ (no/ferfi) gondolkoztak mar azon hogy miert? Mit tettek ennek megoldasara?

Figyelt kérdés
A kerdes azokhoz szol akik szerettek volna parkapcsolatot de valamilyen okbol nem jott ossze tartos. A tartos kapcsolat legyen 1 ev. A valaszokat privatban is varom.
2016. dec. 23. 22:21
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én szerelmes voltam két évig egy srácba, akiről sejtettem, hogy meleg, és végül be is vallotta. Előtte meg nem volt pasim.
2016. dec. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Lassan 3 éve hogy egyedül vagyok!Az is csoda hogy volt már barátnőm!önbizalom hiányos,és gátlásos vagyok!Interneten próbáltam ismerkedni de hiába egy randi se volt.Személyesen se megy!Ebbe bele kell törödni mint a többi hasonló ember!
2016. dec. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Csodálkozom, hogy sok ember itt egyáltalán járni és szobatisztának lenni megtanult, pedig annak idején legalább ugyanennyi kudarcélmény érte őket kisgyerekként... :(
2016. dec. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Ronda külső és kommunikácisó készségek hiánya, szorongás nők társaságában.

Nem éri meg próbálkozonm. Ahogy öregszem egyre jobban épülökle mentálisan. Én már csak a halált várom.


#23 A 2 dolog nem hasonlítható össze, csecsemőként tök más tudatállapotom volt. Például szószerint sz*rtam a világra, nem is voltam (és nem is lehettem volna) olyan dolgokkal tisztában, hogy nyílvánosan nem böfögjek, meg fingjak.

2016. dec. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
#23: A kor előrehaladtával nagyobbak a követelmények. Kiskorodban mindenki örült, ha felálltál. Ha ezt 20 évesen csinálod, akkor kb. kiröhögnek. Ugyanez áll a csajozásra. Néha beszélgetésnél szóba kerülnek közös ismerősök. Ha egy 20 feletti srác kerül szóba, akinek nem volt még csaja, kb. körberöhögi mindenki.
2016. dec. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!