Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azokik akik huzamosabb ideje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokik akik huzamosabb ideje egyedulalloak 5ev+ (no/ferfi) gondolkoztak mar azon hogy miert? Mit tettek ennek megoldasara?

Figyelt kérdés
A kerdes azokhoz szol akik szerettek volna parkapcsolatot de valamilyen okbol nem jott ossze tartos. A tartos kapcsolat legyen 1 ev. A valaszokat privatban is varom.
2016. dec. 23. 22:21
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
66%

#8: Felfogtam. Pont azért jött az idézet után egy példa részemről. :)


Egy egyszerű képlet: Nem találkozik a kereslet és a kínálat. És ez a hittől független. Egyszerűen, ha nem jönnék be szinte senkinek, akkor hiába hihetnék magamban, akkor sem lenne nagyobb sikerem.

2016. dec. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
75%
Egyébként de, a hit, illetve a fejedben lévő hiedelmek befolyásolják a külvilág észlelését, sőt, mások viselkedését is, rengetegszer tapasztalom.
2016. dec. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
#12: Attól, hogy valamit tapasztalsz, nem lesz általános igazság.
2016. dec. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Voltak kavarásaim, nőim, de 3 éve nem volt párkapcsolatom, tartós meg igazából soha. Akarok/akartam, de nem mindenáron.

Biztos bennem van a hiba, ettől még nem omlott össze a világom. Más célok vezérelnek mint a párkapcsolat hajszolása. Ha jön nő, akinek kelleni fogok azt úgy is észre fogom venni, ha meg nem akkor egyedül halok meg. Az utóbbi 5 évben boldog sem voltam igazán így hát kinek kéne egy búvalbaszott ember. 25/F

2016. dec. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
71%

"#12: Attól, hogy valamit tapasztalsz, nem lesz általános igazság."


Ha már megtapasztalom (és nem csak én, hanem sokan mások is, akiket ismerek), akkor lehet benne valami. És mivel nem vagyok valamiféle különleges megvilágosodott lény, ezért valószínűleg mások számára is működhet.

2016. dec. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
44%

#15: Az emberek egy része megtapasztalja gyermekkorában, hogy ha odamegy a szüleihez 20.000 forintot kérni, akkor kap. A másik részük megtapasztalja, hogy nem történik ez, hiába megy oda.

Én elhiszem, hogy neked így jött össze. Ettől függetlenül nem általános igazság és rengetegen mást tapasztalnak.

Ugyan csajozás terén nem volt ilyen problémám, de vizsgák előtt utáltam, amikor azzal próbáltak vigasztalni, hogy bízzak magamban és sikerülni fog. Nem, nem attól sikerült, hogy bíztam e magamban. Nem bíztam a tudásomban. Rengeteg vizsgára úgy mentem, hogy megbukom. De nem buktam meg egy csomó vizsgán. Azért nem buktam meg, mert jók voltak a körülmények, az önmagamba vetett hitemtől függetlenül.

2016. dec. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem így jött össze. Rosszul reagáltak rám a nők, elhittem hogy változtathatok ezen, más lett a gondolkodásmódom és egyből megváltoztak a reakciók is (a külsőm és az anyagi helyzetem ugyanolyan maradt szinte).
2016. dec. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
#17: Példát írtam a tapasztalati dolgokra, nem azt, hogy szerintem pénzzel sikerült a dolog. :)
2016. dec. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
33%

Igazából felesleges abból az alapelképzelésből kiindulni a társkeresés terén, hogy csak meg kell oldani a a problémákat és minden oké lesz. A helyzet az, hogy az emberek nem olyanok, mint egy memóriajáték, hogy előbb-utóbb mindegyiknek lesz párja. El kell fogadni azt a tényt, hogy az emberek egy részének sose lesz barátnője/pasija. Ez nem azt jelenti, hogy rögtön fel kell adni, hanem azt, hogy illik észrevenni, ha minden erőfeszítés ellenére csak elutasítást kap valaki a másik nemtől, hiába próbál változtatni a külsején, viselkedésén, esetleg a kisugárzásán (ezen nagyon nehéz).

Azt tanácsolom azoknak, akik már 5 éven túl sem voltak képesek párkapcsolatot létesíteni, hogy már ne idegeskedjenek amiatt, hogy miért nem sikerül, inkább legyenek hálásak azért, ha akkora mázlijuk van, hogy mégis összejön nekik egy kapcsolat. Mást nem tehetnek.

2016. dec. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
előző, elgondolkodtató amit írsz.
2016. dec. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!