Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azokik akik huzamosabb ideje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokik akik huzamosabb ideje egyedulalloak 5ev+ (no/ferfi) gondolkoztak mar azon hogy miert? Mit tettek ennek megoldasara?

Figyelt kérdés
A kerdes azokhoz szol akik szerettek volna parkapcsolatot de valamilyen okbol nem jott ossze tartos. A tartos kapcsolat legyen 1 ev. A valaszokat privatban is varom.
2016. dec. 23. 22:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%

Tudom, miért. Olyanra vágyok, akit nem érdemlek meg. (Nincs konkrét személy.)

100%-os formámban sem érdemlek ilyet.


De sokkal jobb egyedül lenni, mint valakivel, akivel nem akarok.

N

2016. dec. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
67%

Ó, egyetemen rengeteg ilyen embert ismerek! :D

A srácok azért vannak így, mert nem néznek ki jól.

A csajok átlag alattiként is a legjobb pasikat akarják.

2016. dec. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézek ki jól, plusz nem is tudok, merek beszélgetni senkivel
2016. dec. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
51%
Igen, gondolkoztam már rajta és rájöttem, hogy azért, mert alacsony vagyok. Mivel ezen nem lehet változtatni, a csajok márpedig 175 alatt nem hajlandóak még csak ismerkedni sem egy pasival, ezért végleg lemondtam arról, hogy valaha is barátnőm legyen.
2016. dec. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Szerintem a kerdesre a valaszt a magunkba vetett hitben kell keresni. De hogyan kellene felepiteni ? Nekem a korabb kapcsolataimban majd mindig magasabb volt a baratnom. En 172 vagyok.
2016. dec. 23. 22:42
 6/25 anonim ***** válasza:
18%

"Szerintem a kerdesre a valaszt a magunkba vetett hitben kell keresni."

Szerintem meg az elefántok rózsaszínek. A gond az, hogy nem attól lesz valami tény, hogy szerintünk így vagy úgy van e.

2016. dec. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
26%
Mert nem születtem helyesnek,és így már lassan szóba sem állnak velem a nők...
2016. dec. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
63%
6-os, pont azt jelzi a "szerintem", hogy utána vélemény jön, nem tény.
2016. dec. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
#6 Mi okozza szerinted a tartos egyedulallosagot ?
2016. dec. 23. 22:50
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Félénk voltam és kisebb mértékben még vagyok is. Rengeteget foglalkozom személyiségfejlesztéssel, sportolok, olvasok + jelenleg bulikban ismerkedem főleg. Manapság pont az a probléma, hogy átestem a ló túloldalára és túl rámenős lettem, amivel pl. sok csók összejön (néha másodpercek alatt), de utána nincs folytatása a dolognak (persze ez még mindig jobb, mint régen, amikor nem mertem lépni egyértelmű jelek esetén sem és épp azzal rontottam el). De dolgozom az ügyön. 28/F
2016. dec. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!