Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 80:20 as szabály miatt sír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 80:20 as szabály miatt sír sok nő?

Figyelt kérdés

Nagyon sok nőt hallok látok sírni, hogy minden pasi egyforma, csak a szexet akarja, megcsalt, bunkó velem stb.


Ez azért van, mert a nők 80%-a általában a férfiak ugyanazon 20%-át akarja, így érthető, hogy az a 20%-nyi pasi bőségesen válogathat a nők között és a bőség zavara miatt kialakul egy ilyen negatív jellem.


2016. dec. 21. 10:32
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
34%

#20: Jó helyen mozognak, csak szelektív a látásuk.

A legegyszerűbb a körülményeket hibáztatni.

2016. dec. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

#20 és #21: Semmiféle körülményt nem hibáztatok, mivel van barátnőm. Milyen helyen kell járnom? Egyetemre járok, kocsmázni és beülni is szoktunk jó pár helyre a haverokkal. Természetesen az utcán is járok. Miért ismerek ennyi szűz srácot?

Az a helyzet, hogy a 2 nem elég sokszor mást ért átlagos és csúnya alatt. Mint írtam, a szakomon az átlagos srácok izmosak és helyesek. Ebből van a legtöbb. Mindnek van barátnője. A szakunkra járó kevés lány közül párral jóban vagyok. Egy beszélgetésnél feljött a téma, hogy mit gondolnak a srácokról. Majdnem az összes szakunkon lévő csajjal rendelkező, helyes és izmos srácról azt mondták, hogy átlagosak vagy átlag alattiak.

Szóval írtam: Ha az ilyen szintet tekintjük átlagosnak, akkor ja. Minden átlagos srácnak van csaja.

2016. dec. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

#19

...A párok nagy része az egyetemen ismerkedik meg, ezért nem csoda, hogy ha csak fiú szakra jársz, hogy sokatoknak nincs párja. Aki meg gyúr, és izmos, lehet van olyan hobbija (pl konditerem), ahol ismerkedik

Szóval szerintem ez egy rossz példa. Én is csupa női szakra jártam, nem voltak nagyon olyan hobbijaim ahol találkoztam volan másokkal, szinte csak nő barátaim voltak és nem voltam a partizós típus. 20 éves koromig nem volt barátom, aztán az egyetemen mégis megismertem a 10% fiú közül egyet, aki bejött és én is bejöttem neki. Mégse rinyáltam, hogy ezek a felszínes pasik, mert tudtam, hogy bár vannak nálam jobb csajok, nem eza fő ok, amiért nem lett párom, hanem mert a lehetőségeim is szűkebbek voltak.

2016. dec. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
74%

#23


"A párok nagy része az egyetemen ismerkedik meg"


És az a 70% aki NEM jár oda? Bár sokak szerint ők már nem is emberek (Lézer Jani szerint pl)

2016. dec. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

#23: Nem, a párok nagy része nem egyetemen, hanem egyetem alatt ismerkedik meg. Nem a tanórákon és szünetekben alakul ki a legtöbb párkapcsolat, hanem az egyetem időszaka alatt zajló bulikon, rendezvényeken. Ezekre női és férfi szakról is járnak. A szűz srácok is.

Konditeremben sem túl sokan ismerkednek. Oda edzeni megyünk! :D A csajok is. Oké, hogy beszélgetünk, de az ismerősi körömöl és akikkel edzeni járok, 1 ember jött kondiból össze valakivel.

Azzal egyetértek, hogy furcsa, ha valaki úgy rinyál, hogy nem talál semmit, ha nem tesz érte. De hidd el: Ezek a szűz srácok, 20 évesen akarnak a dologért tenni és tesznek is. Mégsem sikerül.

2016. dec. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
37%

#25


De az is kevés! Menjenek csak szabatni maguknak "ultimate női álmok pasija" fejet, keressenek tíztrilliárdot havonta, beugró a tízezres kar és igenis tessék saját autóparkot fentartani.

2016. dec. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

25-ösnek igaza van maximálisan.

Nem voltam még nővel soha,de még csak csók sem volt soha életemben... egyetemista vagyok, külföldön is voltam bulikba több hónapig, itthon is eljárkáltam sokszor bulizni,amikor volt időm rá,és nem tanultam vagy dolgoztam.

Egyszerűen nem születtem jó genetikával,helyesnek és izmos testfelépítésűnek,ennyi. És innentől fogva, nők szóba sem állnak velem,sehol. Se buliba,se az egyetemen, semerre. Még a boltban is a kóstoltató csajok,akik másokra szépen mosolyognak, amikor én megyek arra,meg sem kérdeznek,mintha ott sem lennék.

Ugyanez van buliba is,bárhol.

Kerülnek,mert minek foglalkoznának velem,mikor 10 másik helyes srác ott áll érte sorba...

2016. dec. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Ennek a 80-20 szabálynak mi az eredeti forrása, honnan ered eredetileg?
2016. dec. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
#28: Ne kérdezz már ilyent :) Nincs forrása. Ez olyan, mint hogy az angol kutatók megmondták.
2016. dec. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
2016. dec. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!