Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 80:20 as szabály miatt sír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 80:20 as szabály miatt sír sok nő?

Figyelt kérdés

Nagyon sok nőt hallok látok sírni, hogy minden pasi egyforma, csak a szexet akarja, megcsalt, bunkó velem stb.


Ez azért van, mert a nők 80%-a általában a férfiak ugyanazon 20%-át akarja, így érthető, hogy az a 20%-nyi pasi bőségesen válogathat a nők között és a bőség zavara miatt kialakul egy ilyen negatív jellem.


2016. dec. 21. 10:32
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
52%
Elméletben jól hangzik ez a "hálás azért az egyért" is, de az emberi természet nem így működik. Ha valakinek váratlanul adsz valamit, amihez nincs hozzászokva (pénzt, hatalmat, szexet stb.), akkor még többet és többet akar majd, mert "vérszemet" kap és eluralkodik rajta a mohóság. Aki nem tanulta meg önerőből elérni és egészségesen kezelni, illetve értékelni ezeket a dolgokat és nem "bőségmentalitásban" él, az jó eséllyel így fog hozzáállni.
2016. dec. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
36%

Lehet vitatkozni a százalékokon (szerintem ennél rosszabb az arány amúgy), de semmi sem változtat azon a tényen, hogy a férfiak egy igen szűk köre halomra dugja a nőket, minimális erölködés nélkül is, miközben a férfiak döntő többségének komoly nehézséget okoz, hogy egyáltalában eljusson odáig, hogy egy nő lefeküdjön vele.


A társkeresés a nők szempontjából nem áll másból, minthogy egymás elöl akarják megszerezni ugyanazt a pár férfit, a többit pedig egyszerűen levegőnek nézik.

2016. dec. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
58%
Kétlem, hogy ez így van, de ha így lenne, a nőket hibáztatod, mert neked mindegy, csak lyuk?
2016. dec. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
71%

#11


Szerintem nem így van. Ha igaz lenne amit írsz, akkor nagyon rossz világ lenne és a legnagyobb csalógépek az enyhe testi fogyatékosok lennének, illetve a "törpék" és a többi betegségeben szenvedő ember. És pont nem ők azok...


Aki viszont 10 évig hozzá volt szokva a hétfő magas szőke, kedd telt barna, szerdán darázsderék brunette, csütörtökön nagymellű vörös, pénteken psy-goth csaj, szombaton platinahajú vékonycsaj, vasárnap nagyfenekű fekete...


Annak nagyon hamar unalmas lesz a 3.hónap végére, hogy megint ugyanaz fogadja, nincs kihívás(! Isten bizony sok önjelölt Casanova "problémája" ez) és aztán szépen lassan rászokik a "tét nélküli" vadászgatásra, mert "formában kll maradnia" és a végére biztos, hogy nem is áll ellen a régi vágyainak.


Ismerek ilyen önjelölt Casanovát, túlvan lassan az ötvenen, de még mindig ilyen. Ráadásulleszarja hogy a feleségének ez rossz, sőt azt hiszi az ő kapcsolatuk tök ideális, mert neki félre lehet ágyúzni.

2016. dec. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
42%

80:20 szabály?

Mi ez a hülyeség?

UNALMASAK már ezek az agyament, értelmetlen kérdések.

2016. dec. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
53%

Érdemes megnézni, a kérdések arányát nemekre bontva ebben a kategóriában.

A nők által legtöbbször feltett kérdéstípus: Akivel járnak, egy gyökér, mit tegyenek.

A férfiak által feltett kérdéstípus: Nem kellenek senkinek.

Szóval, van a dologban valami...

(Nem, mielőtt pár primitív egyed, elkezdi szajkózni, hogy nőgyűlölő vagyok, mert eddig terjed az érvrendszere, nem vagyok az.)

2016. dec. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
0%

Százalékot nem tudok írni, de tény, hogy a férfiak egy kis százalékát, a szerencsés kiválasztottakat akarja a nők legnagyobb része. Ez a szűk férfiréteg az, akik havonta váltogathatják a partnereiket, és akármit csinálhatnak, a nők így is - úgy is fel fogják ajánlani magukat számukra.


A hozzászólók meg írták, hogy a kevésbé szerencsés férfiak biztos hűségesebbek, mert jobban megbecsülik azt az egy nőt, akitől szexhez tudnak jutni. Én viszont megkérdezem: vajon miért maradnak hűségesek? Megsúgom: a férfiagy szexközpontú, a lételeme a szex, a legfontosabb szükséglete, minél több nőt, minél többször meg akarnak fektetni.


Tehát azért maradnak hűségesek, mert csak azt az egy nőt akarják egész életükben?

Vagy azért, mert nem akarják megkockáztatni a lebukást, azaz inkább maradnak a biztonsági játéknál, hogy csak egy van, de az legalább állandóra, mint hogy egy esetleges kalandért feláldozzák a biztos rendszeres szexet?

2016. dec. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
51%
Tök átlagos srácoknak is van bnőjük, nem értem ti milyen környezetben mozogtok...
2016. dec. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
56%

#18: Reálisban. Olyan egyetemi szakra járok, ahol szinte csak srácok vannak. Ha az átlagos srácokat izmosnak és helyesnek tekintjük, akkor tényleg tök átlagos srácoknak is van barátnőjük.

A szaktársaim másik fele meg szűz. :D

2016. dec. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
42%

Én is tök átlagos és csúnya srácokat is látok nőkkel az utcán, egyetemen, kávézóban, akárhol.

Nem tudom hogy ti hol mozogtok, de nem jó helyen!

2016. dec. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!