Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van ez a pár másodperces...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ez a pár másodperces szabály. Értsd: mikor valaki x mp-ig hosszasan néz. Ez most jó, vagy semmi? 21l

Figyelt kérdés
Estemben a srác többször nézett már hosszasan, mint pl. ma is. 5-6-ig néztünk egymás szemébe, aztán elkaptam a tekintetemet (zavarban voltam). Ez gyakori. Mármint a nézés. Ez jónak számít, hogy így 'farkasszemet' nézünk? Persze köszön is, de nem kezdeményez semmit.
2015. nov. 12. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vaúúúúúúú - vonyítottam fel a kérdés olvasása közben a lyuk mellett, hogy ebből sem lesz szaporodás köztetek. :(
2015. nov. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tessék?
2015. nov. 12. 19:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
"Van ez a pár másodperces szabály........ 21l" Valld be eltévesztetted! 12l helyesen.
2015. nov. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Van ez a pár másodperces szabály"

Legfeljebb abban a te kis cuki, de meglehetősen üres fejedben van.


"Estemben a srác többször nézett már hosszasan, mint pl. ma is. 5-6-ig néztünk egymás szemébe"

Hmmm... én az 50 éves könyvtáros asszonyt szoktam nézni ennyi ideig, akkor biztos köztük is dúl a love.


"Ez gyakori. Mármint a nézés."

Remek megfigyelés, tudod a legtöbb ember, akinek van szeme és lát is vele, az szokott nézni. Nagyjából erre lett kitalálva a szem, de javíts ki, ha tévednék.


Annyira imádni való, amikor a kislányok egy kis nézésbe is belevizionálják a minden elsöprő, tomboló szerelmet. Nem arról van szó, hogy ez gond, erről szó sincs. 9 éves kislányok részéről ez még elnézhető naivitás, de valakitől, aki már egy X-el előttük jár már picit bajos a dolog.

2015. nov. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"nézését meg a járását"

:D

2015. nov. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tuti valami hülye magazinban olvastad a szabályod... :D


De ha gyakran szemeztek, lehet tetszel neki. Az még nem jelenti persze, hogy fel is fog szedni. Lehet olyan, mint én és ha tudja, hogy bejön valakinek, várja, hogy amaz lépjen.

2015. nov. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!