Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiakra is igaz a 8:2-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakra is igaz a 8:2-es szabály?

Figyelt kérdés
Az hogy a férfiak 80%-a a nők 20%-ás tartja vonzónak, jó csajnak. A nőknél ez jelen van azt tudjuk, de a férfiaknál is jelen van, én úgy látom férfiként, hogy haveroknak stb mindenkinek extrém magas igényei vannak.
2016. szept. 19. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Nem hinném. Én azt látom,hogy a férfiak elfogadóbbak a nőknél.
2016. szept. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%

Ilyen kontraszttal biztosan nem, én inkább úgy tippelnék, hogy a férfiak 67%-a tartja vonzónak a nők 33%-át körülbelül. (De ez csak személyes tipp nagyjából).

De még hozzá kell azt is tenni, hogy általában nem mi férfiak vagyunk azok, akik megtehetik hogy válogathatunk, így az esetek bizonyos részében, beérik kevésbé az ideáljukkal is, szóval így simán reális lehet az olyan 55-45% is.

2016. szept. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
A férfiak nagyságrendekkel rugalmasabbak, amit a külsőt illeti, a nőkkel szemben. Ennek evolúciós oka van, a férfiak úgy vannak berendezkedve, hogy akit csak lehet, vonzónak találjanak, ezzel szemben a nők csakis a legjobb/legsikeresebb férfiakat képesek vonzónak találni.
2016. szept. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
trollkérdés
2016. szept. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Nem troll kérdés, csak a kérdező agyilag alul van fejlődve. Legközelebb a tini párkapcsolatok kategóriába tedd fel a kérdésed.
2016. szept. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

VAKOK VAGYTOK????


Tele van itt is olyan kérdésekkel, hogy hogy lehet jó nőm stb.


pl.:


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

2016. szept. 19. 17:07
 7/9 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem ne hőbörögj itt,hogy vakok vagyunk. Férfiakról kérdeztél, mi férfiak nevében válaszoltunk Nemm pedig retardált elkényeztetett photoshop-olt bitpuncikon szocializálódott marhákról.
2016. szept. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire vagy penge matekból, de a 8:2-es szabály nem lehet reflexív, szóval már a definícióból lejön, hogy a nők felső 80%-át dugják a férfiak felső 20%, a többi ember az vagy foreveralone, vagy lejjebb ad a szintjéből. Így jön össze a 8:2-es szabály, tehát fordítva nyilván nem lehet igaz, hogy a férfiak 80%-át a nők 20%-a dugja.. nem is lenne értelme, még leírni is nehezemre esett mert hülyeség. Mindig is a nők voltak válogatósak, a férfiaknak meg csak annyi kell, hogy lyuk legyen rajta és kicsit is szebb legyen a halálnál, azaz ne legyen ronda, dagadt. Ennyi az elvárás.
2016. szept. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Álmos vagyok, a trollok is pihenhetnének.
2016. szept. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!