Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tényleg működik a "nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg működik a "nincs kommunikáció" szabály?

Figyelt kérdés

Több év után szakított velem a barátom. Eleinte még kérleltem, hogy béküljünk ki, de nem akart, azt mondta, hogy időre van szüksége. Egy barátnőm azt tanácsolta, hogy MINDEN kapcsolatot szüntessek meg vele és 30 napig ne beszéljek vele egyáltalán és akkor ha szeret, akkor visszajön, közben éljem az életem.

Így is tettem, eltelt pár nap és az exem elkezdett írni meg hívogatni, mindenféle kis ürügy miatt, még azt is írta, hogy iszonyatosan kíván engem (pedig a kapcsolatunk vége fele nem nagyon akart szexelni velem), meg eljött hozzám, de én nem voltam itthon. Nagyon nehezen, de megálltam, hogy ne válaszoljak. Utána meg azt írta, hogy nekem már biztos van más, ő nem tud közeledni más lányokhoz, mert én jutok mindig az eszébe.


Szerintetek van rá esély, hogy rájön, hogy hibázott és ki akar majd békülni? Vajon tényleg engem akar, vagy csak szimplán magányos? Ezt honnan tudhatom?


2016. okt. 23. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem vetted volna észre, éppen békülni próbál, de a hülye játszmázásod miatt úgy látja, hogy ő már nem kell neked.
2016. okt. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy bepróbálkozott egy lánynál miután szétmentünk, de nem lett abból semmi.
2016. okt. 23. 11:46
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
A lényegen nem változtat. Attól a lánytól valószínűleg csak szexet akart, de az biztos, hogy inkább téged választana.
2016. okt. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Ha szeret akkor nem hagy el!

Bocsi, de olyan mintha csak azért akarna vissza menni hozzád, mert nincs más. ( írtad, hogy nem jött össze neki a csaj akiért elhagyott) undoritó a viselkesése. Egy kapcsolat nem arról szól, ha kedvem támad szakitok egy másikért, ha meg nem jönn össze vissza megyek. :) ha újra kezded vele újra megfogja tenni valoszinűleg..de te tudod.

2016. okt. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Nehogy visszafogadd! Nincs ló, jó a szamár is?

Ha szakít veled és más csajjal akar utána összejönni, nem 30 napig kell megszakítani vele a kapcsolatot, hanem örökre.

2016. okt. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ekkora b*rmot eszedbe se jusson visszafogadni.


Működik a nincs kommunikáció szabály(márha az a célod, hogy megnézd pitizik-e a 30 nap alatt) azoknál, akik sose tudják mit akarnak és minden kis visszautasításnál visszasírják az ingyen p*ncit. Ezt jól jegyezd meg.


Ha képtelen vagy józanul gondolkodni, gondolj arra, hogy nem is akart veled a végefelé szexelni. Tudom, ez nagy ütés a nőiességednek, de hidd el, nem volt hozzádvaló.

2016. okt. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Keress olyant, aki megbecsül és nem dob, anikor felbukkan egy új sunci a láthatáron...
2016. okt. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!