Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem mondják meg a nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondják meg a nők, hogy mi az amiért nem kedvelnek?

Figyelt kérdés
Így mégis hogy dolgozhatnék a nem túl vonzó személyiségjegyeim kijavításán?

2016. dec. 17. 13:21
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

"Egyébként: abszolút nem vagyok agresszív és hazudni sem szokásom (éppen ellenkezőleg...)"

Na, ez már rögtön két ok, amiért nem kellesz a nőknek.

2016. dec. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

16-os: Épp jót röhögtem a "ne legyen 30 és szeressen olvasni részen" amikor is már nem kellett leírnom amit akartam, mert te leírtad helyettem: "objektíven nézve passzolnánk, és nekem mégsem jön be, érzem, hogy nem akarom megérinteni"


szóval ennyit a nagy objektív preferenciákról amiket társkeresőkön kiírtok.


"ezt pedig az is bizonyítja, ha korábban volt már barátnőjük."


Vagy csak mondják. Kevés olyan férfit ismerek, aki 20 fölött nem érzi cikinek bevallani, hogy még szűz. Ahogy ha nem az akkor sem kérkedik azzal, hogy "hát voltam egyszer prostinál/voltam többször prostinál/rendszeresen járok" illetve azzal sem, hogy "egyszer meghúztam buliban egy bedrogozott csajt/csak ilyen csajokkal jutottunk el a szexig".


Helyette az univerzális "voltak már barátnőim" sokkal békésebb és nem rombolja az illúziót.


"Mégsem tarthat egy férfit mindenki univerzálisan rondának, olyan nincs."


Univerzálisan rondának nem, de képzelj el egy kérdőívet, ahol lehet szavazni:


Brad Pitt

Enrique Iglesias

Hugh Jackman

Justin Bieber

Ryan Gosling

Chris Hemsworth

Johnny Depp

George Clooney


és már nem sorolok többet és lenne köztük olyan, mint

Rob Schneider

Jack Black

Rupert Grint

Macaulay Culkin

Haley Joel Osment

DJ Qualls


Kíváncsi vagyok, hogy mennyi szavazatot kapnának a második mezőnyben felsoroltak.


És az illetőknek volt már nem egy barátnője, némelyiknek nem is csúnya barátnője.


Szóval hogy is van az univerzális külsővel?


17-es: Én észrevettem már, hogy az igazán pszichopata férfiak, akik állatokat kínoznak, hajléktalanokat vernek és mindenféle aljasságokban benne vannak a nők közelében Don Juanként viselkednek, sokat mosolyognak így a nők biztonságban érzik magukat mellettük. Még akkor is, ha amúgy tudnak róla, hogy amúgy mekkora patkányok.


Aki meg kicsit depressziósabb mert megtaposta az élet, lefelé görbül a szája és néha szúrós a nézése azt meg a nők elkönyvelik agresszívnek és ha véletlenül egy randi végén belelépnek a 30 centin belüli intim zónájukba, akkor hebegnek-habognak és ha szerencsétlen férfi nem művelte ki magát pszichológiából, akkor a végén még félreérti a helyzetet és még tovább súlyosbít a saját helyzetén.


Pedig azért végzi ennyi lány feldarbolva és megerőszakolva. Rövid találós kérdés. A négy ember közül melyik kettő sorozatgyilkos?


A két sármos úriember:

[link]

[link]


Vagy a két ijesztő tekintetű agresszív állat?

[link]

[link]


Végül, kedves kérdező:


Én ugyanebben a helyzetben voltam. Hiába passzoltam a lányokhoz objektíven, valahogyan mégsem érezték, hogy meg akartak volna érinteni. Valamint azt sem érezték, vagy gondolták, hogy bejövök nekik, ezért kerültek el mint ördög a tömjént mikor szinglik voltak és színt kellett volna vallaniuk. Mikor pedig jobban nyomultam, akkor jött az, hogy agresszív vagyok és félnek tőlem (pedig hozzájuk nem értem, a hangomat nem emeltem fel még mikor ők felemelték sem, ha hozzájuk értem első határozott "nem"-re levettem még a derekukról is a kezemet (eközben a don juanok simán lefogták mindkét kezüket és lesmárolták az összeszorított szájukat, majd egy szájharapás és pár pofon után a lány kért tőlük bocsánatot és "ápolgatta" a véresre harapott szájukat, majd röviddel ezután össze is jöttek.


Ennyit arról, hogy kinél mit jelent a nyomulás és hol a határ. Jól mondták anno a régi öregek "Amit szabad Jupiternek, nem szabad a kisökörnek."


Ezt már a tanárok is éreztették, az osztály menő gyereke kettesre felelt pedig 0-s volt a felelet, a félénk, introvertált srác pedig akkor sem kapott hármastól jobbat, mikor dolgozatban megírta ötösre.


Hogy azóta mi változott? Úgy döntöttem, MGTOW leszek. Barátnőm továbbra sem lett, még szexkapcsolataim sincsenek jobban, viszont legalább ki merek állni önmagamért, el merem fogadni önmagamat és nem adom fel a személyiségemet egyetelen nőért sem, mert nem érdemlik meg.


Ma már a határozottságom miatt kaphatnék olyan alacsony evolúciós értékkel rendelkező nőket, mint egykori partyribi, egyedülálló anya, 35 fölötti (és nem a MILF kategóriás 35 fölöttire célzok, hanem akin már 30 fölött látszott a kor), megereszkedett mellű, duci csajokat, illetve különböző fogyatékossággal élő nőket.


Most biztosan arrogánsnak tűnök, de nem azért éltem tudatosan és sportoltam, hogy olyan testem legyen mint Schobert Norbinak (egészségesen sportos, még ha nem is kigyúrt izmos), nem azért dolgoztam és éltem szintén tudatosan, hogy ne legyek egy egyik napról a másikra élő csóringer (még ha nem is vagyok gazdag) és nem azért művelem magam és önfejlesztek Facebook görgetés és lájkolgatás helyett, hogy beérjem egy olyan nővel, akinek csak azért lennék jó, mert másoknak nem kellett vagy mások otthagyták, megtaposták és lelki sérülést okoztak neki.


Nem vagyok empatikus, velem sem volt empatikus egyetlen nő sem.

2017. jan. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez a sok rizsa összefoglalható rövidebben is: nem vagy képes nőt szerezni, és a saját sikertelenséged okát másokban keresed. Ez ilyen egyszerű. Csak bevallani nehéz. :)
2017. jan. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. A kérdés szerintem úgy szólt, hogy MIÉRT NME MONDJÁK MEG A NŐK, HOGY MI BAJUK VAN VELÜNK?


Betűzzem vagy el tudod olvasni, fel tudod fogni?


Ha valaki nem mond el valamit, akkor hogyan tanuljunk belőle? Próbálkozunk, nem sikerül. Változtatunk, megint nem sikerül. Megint változtatunk, megint nem sikerül, de iránymutatás hiányában végtelensok lehetőséggel próbálkozhatunk és egyik sem fog működni.


Vannak akik feladják és azt mondják, hogy a nőknek magas, izmos, jóképű férfi kell, vagy teljesen mindegy hogy nézel ki ha gazdag vagy, esetleg még csóró és csúnya is lehetsz ha 18-20 centis farkad van.


De ezeket már a keserűség mondatja ezekkel a férfiakkal. Mert a nők nem hajlandók még azt sem megmondani, hogy mi a bajuk velünk. Sokszor ők maguk sem tudják, mint a 16-os hölgy, aki szerint nincs univerzális csúnya ember, de akivel ő objektíven összeillett volna mégsem akarta megérinteni.


Most ezt hogyan kéne érteni? Ha én valakit nem akarok megérinteni az azért van, mert

1. Csúnyának tartom.

2. Koszosnak, fertőzőnek tartom.


Más lehetőség nincs. Ha valakit vonzónak tartok, akkor azt meg akarom érinteni.

2017. jan. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
A nők mindig is a külsőre mentek,csak jóképü legyen.
2017. jan. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

# 23 70%-os: remélem valójában te is ilyen mgtow-féle oldalon állsz, és csak lejáratni akarod az ellenoldalt ezzel a hozzászólással, mert nagyon durva öngól lenne ez, ha az ellenoldalon állnál...

A másik válaszoló tárgyias hangnemben írt hosszan, kifejtette a véleményét, érvelt, példát hozott fel, te meg benyögsz egy ilyen ignoráns, buta, közhelyes hárommondatost? Nem kell a válaszolóval egyetérteni, de ha már reagálsz, akkor az legyen hasonlóan megalkotott álláspont, mint az övé. Jelen esetben a tied az ostoba fröcsögés, míg övé az értelmes vélemény.


És amúgy ez baromi bicskanyitogató is mellé, hogy azt hiszed, ennyivel el lehet intézni, hogy idefosol egy ilyen szemetet. A sikertelen srác hiába próbálja elemezni a helyzetet, gondolkodni, mégis sikertelen, te meg (valószínűleg nőként) nem mutatsz fel értékelhető szellemi teljesítményt, csak nézel ki a fejedből, és az öledbe hullik véletlenül a siker?

2017. jan. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Igen az sokat segit ha jol nez ki egy pasi. A legnagyobb gyokernek is van noje ha jol nez ki... ez van.
2017. jan. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

23# vagyok. Hogy keverhetsz össze az MGTOW (=életképtelen férfiak szektája) képviselőivel? Azt hittem, csak pasik tartozhatnak bele, habár bevallom, nem mélyedtem bele annyira ebbe a fertőbe.


És igen, ennyivel elintézem. Ami egyszerű, azt nem kell túlragozni. Örültem. :)

2017. jan. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
# 28: oké, tuti, hogy csak trollkodsz, mert ennyire hülye ember egyszerűen nem létezhet.
2017. jan. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!