Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem mondják meg a nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondják meg a nők, hogy mi az amiért nem kedvelnek?

Figyelt kérdés
Így mégis hogy dolgozhatnék a nem túl vonzó személyiségjegyeim kijavításán?

2016. dec. 17. 13:21
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Nyilván nem azért lenne fontos tudnom, mert csak egy nőnek nem jöttem be..

Azért lenne jó tudnom, mert 100-nak sem jövök be és úgy, hogy folyamatosan kb. nulla visszacsatolást kapok, baromi nehéz következtetni akármire vagy bármilyen irányba elmozdulni..


De most komolyan (nők), olyan nehéz őszintének lennetek és megmondani, hogy mi a gond (mondjuk egy randi után), ha megkérdezik tőletek?


Nem értek egyet azzal, aki azt mondja, hogy ne változzak meg (más kedvéért).. Ha egyszerűen zavar valami, akkor tenni akarok ellene, még akkor is, ha a hiba önmagamban van és ehhez a teljes énképemet át kell formálnom, nem gondolod? Az egész élet változásokból áll és az önfejlődés ennek szerves része, nem? Vagy te pontosan ugyanúgy gondolkodsz (akár önmagadról, vagy bárki másról), ahogyan 10 éve is tetted?


Valamelyik válaszolónak teljesen igaza van, hogy ebből a szemszögből teljesen olyan, mintha a nők többsége elvárna egy checklist-et, hogy "mi teljesüljön a pasiban" ahhoz, hogy összejöjjetek vele, de ahhoz, hogy egy srác ezt a listát a fejében valahogy ki tudja alakítani tapasztalataiból, ahhoz már egy nő sem szeretne kicsit sem hozzájárulni, mert az netán két kényelmetlen mondattal járna egy egyébként is utolsó találkozás végén...

2016. dec. 17. 14:31
 12/29 anonim ***** válasza:

"De most komolyan (nők), olyan nehéz őszintének lennetek és megmondani, hogy mi a gond (mondjuk egy randi után), ha megkérdezik tőletek? "

Írtam: Mert a legtöbb ilyen esetnél nem jönnének ki túl pozitívan. Pl. nem tűnnének olyan kedvesnek és aranyosnak, ha közölnék a jelentkezőkkel, hogy rondák, gizdák vagy csórik. Képmutatónak lenni könnyebb.

Az még rátesz egy lapáttal a képmutatásra, hogy 0%-ban hasznos a válaszom. A gyk-n lévő nőkhöz hasonló álszent csajokat sehol máshol nem találsz! :D

2016. dec. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
91%

Nehez. A mai vilagban Magyarorszagon meg az ember menedzsere sem oszinte a munkahelyi konfliktusokban.


Nem a nok konliktuskerulok. Altalaban az emberek. Aztan vannak kivetelek is. De kevesen.

2016. dec. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%
A személyiségeden nem kell dolgoznod. Azért nem kedvelnek a nők, mert nem nézel ki jól, és ezt pénzzel sem tudod kompenzálni.
2016. dec. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
39%
Azért mert ez nem matekegyenlet aminek világos eredménye van, az ilyen dolgokat nem lehet mindig pontosan meghatározni, csupán érzések.
2016. dec. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
42%

Csak olyannal megyek randira, akivel el tudok képzelni egy kapcsolatot. Például nálam fontos, hogy 30 évesnél ne legyen öregebb és szeressen olvasni. Ettől még nem érzem magam felszínesnek, aki az "asztalra csapja a listát". Valami minimális elvárás bizonyára a másik fél részéről is van.


Tehát, ha objektíven nézve passzolnánk, és nekem mégsem jön be, érzem, hogy nem akarom megérinteni, akkor őszintén megmondom, hogy nem érzek vonzalmat iránta. És ez az igazság, ez nem a burkolt "ronda vagy"-dolog, mert egyikük sem az, ezt pedig az is bizonyítja, ha korábban volt már barátnőjük. Mégsem tarthat egy férfit mindenki univerzálisan rondának, olyan nincs. :D Ez csak nyavalygás.

2016. dec. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Esetleg megkérdezhetnéd tőlük.



Ami engem illet, hát nem is tudom, h én pl. elmondanám-e neked. Ha mondjuk az agresszív fellépésed miatt nem kedvelnélek, akkor tuti nem mondanám el, mert ki tudja, mi történik, ha elönti az agyadat a xar. Lehet, megúszom annyival, h kiakadsz és mocskolódni kezdesz, de az is lehet, h megrángatsz.


Ha pl. hazudozó vagy, azt elmondanám. Hogy utálom ezt a tulajdonságot, így soha nem leszünk barátok, bocsi.


Sok függ attól, hogy mik az ok a "nem túl vonzó személyiségjegyek".

2016. dec. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

#17-es

"Esetleg megkérdezhetnéd tőlük."

> ajánlkm figyelmedbe előző kommentem:

"De most komolyan (nők), olyan nehéz őszintének lennetek és megmondani, hogy mi a gond (mondjuk egy randi után), ha megkérdezik tőletek?"


Egyébként: abszolút nem vagyok agresszív és hazudni sem szokásom (éppen ellenkezőleg...)

2016. dec. 17. 19:39
 19/29 anonim ***** válasza:
kérdező az itteni nőknek ne hidd el egy szavát sem,mind képmutató,és játsza a jókislányt..
2016. dec. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
A nőknek ha bevallanák hogy hát ronda a pasi feje,olyan mintha főbe lőtték volna saját magukat.
2016. dec. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!