Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 év felett barátnőt találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év felett barátnőt találni úgy, hogy még nem volt kapcsolatom tényleg olyan nehéz, mint sokan mondják?

Figyelt kérdés

Olyanokat hallottam, hogy ha 25 felett talál egy férfi barátnőt és kiderül, hogy még nem volt kapcsolata akkor a nő azt szűri le az egészből, hogy komoly baj van a férfival és emiatt kiszeret belőle.

Azt is olvastam, hogy 25 év feletti férfiként csak olyan nem foglalt nők közül lehet válogatni akiket elhagyott a párjuk és rajtuk maradt egy gyerek. Ezt mondjuk hülyeségnek tartom, mert már nagyon kevesen szülnek gyereket a fiatal nők.


2016. dec. 13. 21:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A lényeg kimaradt, az hogy szexuálisan mennyire tapasztalt. 25 év felett 50 feletti nő az ideális nekem, de minél több annál jobb. Az hogy nem volt kapcsolata nem gond egyáltalán.
2016. dec. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

"A lényeg kimaradt, az hogy szexuálisan mennyire tapasztalt."

Semennyire.

2016. dec. 13. 21:40
 3/15 anonim ***** válasza:
Sajnos van igazság abban, amit mondasz. Biztosan vannak nők, akiket elriaszt, hogy 25 évesen még nem volt kapcsolatod. Valóban azt gondolhatják, hogy valami nem stimmel nálad.
2016. dec. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

ezért nem kell játszani az őszinte lovagot és minden kérdésre az igazat mondani. Kamuzz be egy kapcsolatot azt kész.. ő is ugyanúgy kamuzni fog a múltjáról elhiheted!


"már nagyon kevesen szülnek gyereket a fiatal nők"


én ezt nem így látom. Női osztály és évfolyamtársaim 90%a már lebabázott és még nem töltötte be a 30at.

2016. dec. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Kamuzni szoktam, csak már simán a csókolózásnál kiderülhet, hogy mennyire tapasztalatlan vagyok. Az lenne az ideális, ha egészen addig le tudnám tagadni, ameddig eljutok az ágyig.

Most lehet röhögni, hogy álmodozok, hogy valaha is lefekszem valakivel, de nem érdekel. Ez is az élet része és nagyon bosszant, hogy még mindig nem jött össze. A pénz nem boldogít önmagában.

2016. dec. 13. 21:58
 6/15 anonim ***** válasza:

Pletykák szerint a nagyon gáz srácokat még a prostik is elhajtják... Innentől kezdve egy hétköznapi nőnél pláne nincs esély sajnos...

egy sorstárs

2016. dec. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Azért volt egy mondatod, ami némi reményre ad okot: "A pénz nem boldogít..." Szóval van pénzed. Sok nőnél ez nagy piros pont.
2016. dec. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha 25 felett még nem volt senkid, ott tényleg probléma van valami
2016. dec. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Prostit a pénz érdekli nem az, hogy mennyire tapasztalt az illető, mégcsak joga nincs egy ku.r..vának elvárnia bármit, pláne annyi pénzért amennyibe kerül, csak a vevőnek lehet igénye és joga hiszen övé a pénz, legfeljebb kiköt pár alapdolgot előre de egy tapasztalt jóképű ember mikor adna ki 20ezret egy nőért ha ingyen kap 10-et tinderen?
2016. dec. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A legnagyobb kérdés. jól nézel ki avagy sem?? Valószínűleg nem ha 25 évesen 1 barátnőd se volt... Változtass a külsődön, ha kopaszodsz vitaminnal, helyes táplálkozással a fele visszanő, csomó haveromnak ígyvan!, a másik fele hajbeültetés ha van pénzed, ha zsíros vagy lefogysz, szálkás arc ezerszer vonzóbb, menő ruhák, jó stílus, parfüm, és menő képek facera és tinderre és már mehet is.
2016. dec. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!