Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 év felett barátnőt találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év felett barátnőt találni úgy, hogy még nem volt kapcsolatom tényleg olyan nehéz, mint sokan mondják?

Figyelt kérdés

Olyanokat hallottam, hogy ha 25 felett talál egy férfi barátnőt és kiderül, hogy még nem volt kapcsolata akkor a nő azt szűri le az egészből, hogy komoly baj van a férfival és emiatt kiszeret belőle.

Azt is olvastam, hogy 25 év feletti férfiként csak olyan nem foglalt nők közül lehet válogatni akiket elhagyott a párjuk és rajtuk maradt egy gyerek. Ezt mondjuk hülyeségnek tartom, mert már nagyon kevesen szülnek gyereket a fiatal nők.


2016. dec. 13. 21:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ahogy haladsz előre korban egyre nehezebb lesz és a csajok egyre jobban fogják furcsállni, hogy nincs senkid.


31 vagyok, 18 évesen volt egy 2 hónapos párkapcsolatom és ennyi. Voltak randik, de egyikből se lett semmi. Van lakásom, saját autóm, munkám, haver csajok is mondják, hogy jól öltözködök stb, de nem tudnának elképzelni egy párként.

Nem vagyok bányarém, de ez sok csajt elriaszt. Nemrégiben ráírtam neten egy csajra, 26 éves, neki már volt több éves párkapcsolata, ahogy rá kérdezett mikor voltam utoljára kapcsolatban őszintén válaszoltam neki. Rögtön vissza vonulót fújt.

És elhiheted ez csak rosszabb lesz.


Egy tapasztalt nő nem fog tapasztalatlan pasival kezdeni, nem fogja neki "megmutatni", hogy működik egy kapcsolat.

2016. dec. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
30%
Kinek kellene egy olyan férfi aki +25 és nincs szexuális tapasztalta?? Rémálom!
2016. dec. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ebben a korban igazából már aki jónak számít az mind elkelt. V épp bukott egy kapcsot.

Bár az egyik ismerősömnek is van barátnője. A csaj 120-140 kg zsíros haj pattanásos bőr.


Hát én bottal nem nyúlnék hozzá. De van b nője az kétségtelen.

Egyébként meg szerintem nincs az a qrva aki 15-20 E-t visszautasítana ebből élnek.

Max megmondja h ezt meg ezt nem de kotonnal simán dughatod. Meg van is szüzesség elvétel mint vállalandó opció.

2016. dec. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A legjobb lenne, ha prostik is nyilatkoznának erről a dologról, szerintem náluk jobban senki sem tudhatja ezt. Ha van itt prosti az oldalon, tőle kérdezem: A kuncsaftjaitokat szűritek e kinézet alapján, meg az alapján, mennyire tapasztalt a nők terén? Vannak e kizáró tényezők, amikor még a pénze sem kell nektek?
2016. dec. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
MIért is kéne megtudnia a nőnek, hogy nem volt még kapcsolatod? Beszélgessetek másról
2016. dec. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!