Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem unalmasak ezek a monoton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem unalmasak ezek a monoton ismerkedési formák, nem lehetne annyival lerendezni, hogy tetszel nekem, szeretnélek szeretni?

Figyelt kérdés
Én általában unalmasnak találom az ismerkedéseket és olyan jó lenne csak annyival elintézni, hogy van egy tök szép lány elmondom mennyire tetszik szeretném, ha együtt lennénk. Nem kéne belebonyolódni a suli, munka, hobbi témákba mikor ezek tök unalmas témák és úgy is kell valami kompromisszumot kötni. Szerintem először jobb valakivel együtt lenni, ha megvan szimpátia és utána lehessen beszélgetni olyan témákról ami unalmas.
2016. dec. 12. 09:06
1 2
 11/20 rolsu válasza:
Nem tudom, hogy akarsz valakit szeretni, ha nem is tudod, ki ő valójában, milyenek a szokásai. Talán összekerülsz egy pszichopatával és ki tudja mit csinál majd veled. (Jó most csak vmi hülyeséget írtam) és egyébként meg szerintem egy randin simán tesztelhetnek a lányok. Ha ott nem tudod elszórakoztatni őket, esélyed sincs, hogy eljuss az ágyig.
2016. dec. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
50%
Igen, ez a dolognak egy velejárója, egy kellemetlen plusz. Muszáj vele beszélned és hallgatnod, még akkor is ha az életben soha nem fog olyan témákat érinteni amikről, te szívesen beszélnél, hallanál. Feltéve persze, hogy meg szeretnéd dugni. Ha évekig akarod, akkor évekig kell hallgatnod. Pesze ott már nem elég csak hallgati, hanem viszonyulni is kell és más dolgait is eltűrni. De semmi nincs ingyen, így a punciért is kell áldozatokat hozni.
2016. dec. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Diavolino44 ***** válasza:
59%
Sunshinedoll mar megint fejen talata a szöget. Van egy szep no az kapni fog 100 "tetszel legyünk egy par" dumát. Abból neki ki kell tudnia valasztani, hogy a 100 bol melyik az az egy akivel akar is valamit. Neked az az értek, hogy egy nő hogyan nézzen, ki neki az az értek, milyen a szemelyiseged, vagy a penztarcad, társadalmi statuszod, stb.ki mire bukik.
2016. dec. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

De hát ha csak ennyi lenne az egész hol lenne a vadász ösztön kiélése? A bókolások, udvarlások, a hirtelen kialakult pillanatok, minden ami fokozza egymásba a tűzet? (mindegy hogy most alkalmi vagy rendes kapcsról van e szó).


Én élvezem az ismerkedést :) Főleg ha épp jól csinálom és mosolyt tudok csalni a lány arcára :D


25/F

2016. dec. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
61%

Én szeretem ezt a részt, ki nem hagynám. Amúgy igaza van Sunshinedollnak, ki se kell mondani, látom az embereken, mire gondolnak, amikor rám néznek. Akkor most MINDENKIVEL álljak össze? Az úgy egy kicsit már meredek lenne, ha válogatás nélkül mindenki a párom/szeretőm lenne.


De azt viszont te csinálod rosszul, ha a randit unod. Én mindig izgalmas randikon vettem részt, egyrészt mert már önmagában az, hogy megismerek egy új embert, az izgalmas, de egyébként sem kell órákon keresztül a munkáról, suliról, akármiről beszélni. Az tök jó bevezetőnek, de nagyjából két mondat után lehet lépni a többire. A társalgás magát alakítja, ha őszintén érdekel a másik (na meg téged is érdekel ő), akkor ez nem lesz unalmas. Ha neked MINDIG unalmasak a randijaid, akkor vagy te vagy unalmas, vagy nem érdeklődtök egymás iránt igazán, de én elképzelhetetlennek tartom, hogy unjam valaki megismerését.

2016. dec. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
*(na meg te is érdekled őt)
2016. dec. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
De ahhoz, hogy izgalmasabb témákkal nyissunk ahhoz neki is lépni kell és nem várnia, hogy én kezdjem. Eleve ezt az ósdi elavult szokást is unom, hogy a férfinak kell mindent kezdeni, kezdeményezni borzasztóan unom. Egy hükye tanult szokás amit már elkéne felejteni. Milyen nemi egyenlősség van itt akkor? Miért csak nekem kéne témákat felhozni? Sok ismerkedésből ezt vettem észre.
2016. dec. 12. 10:25
 18/20 anonim ***** válasza:
63%

Elképzelek egy ilyen kapcsolatot. Első randi:

– Tetszel nekem. Dugunk?

– Dugjunk.

Második és huszonhetedik randi:

– Dugjunk!

– Jó.

– Jó volt?

– Jó.

Öt év után:

– Ebéd?

– Pörkölt

– Jó.Sör?

– A hűtőben.

– Dugunk?

– Jó

Tizenkét év múlva:

– Ebéd?

– Pörkölt.

– Sör?

– A hűtőben.

– Gyerek?

– Már alszik.

– Dugunk?

– Minek? Aluggyunk!

– Jó.


A párommal három évvel ezelőtt elkezdtünk egy párbeszédet, és még nem értünk a végére. Nekünk semmilyen téma nem unalmas, legyen az suli, munka, hobbi, vagy a cserebogarak halhatatlansága a legújabb kutatások tükrében. Tudom, nem vagyunk egyformák, de a mi esetünkben például ott kezdődik a szimpátia, hogy tudunk egymással beszélgetni.

2016. dec. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha az első fél órát unod valakivel, mi a rákért akarsz vele lenni?
2016. dec. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én a gyerünk a sűrűjébe tipus vagyok nőként. És most nem a szexre gondolok, hanem a közvetlenségre. Persze nem szokott bejönni, mindenki ketyósnak tart ezért. Egyszerűen kertelés nélkül, őszintén, nyíltan mindent. Utálom a taktikát, a kezdeti feszengést. Nekem ez nem kell. Na de fehér holló aki partner ebben. Ennyi.
2016. dec. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!