Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem unalmasak ezek a monoton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem unalmasak ezek a monoton ismerkedési formák, nem lehetne annyival lerendezni, hogy tetszel nekem, szeretnélek szeretni?

Figyelt kérdés
Én általában unalmasnak találom az ismerkedéseket és olyan jó lenne csak annyival elintézni, hogy van egy tök szép lány elmondom mennyire tetszik szeretném, ha együtt lennénk. Nem kéne belebonyolódni a suli, munka, hobbi témákba mikor ezek tök unalmas témák és úgy is kell valami kompromisszumot kötni. Szerintem először jobb valakivel együtt lenni, ha megvan szimpátia és utána lehessen beszélgetni olyan témákról ami unalmas.
2016. dec. 12. 09:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%

Persze, csak bemész a csajboltba, és leveszed a polcról, kifizeted, és ráérsz otthon kicsomagolni és kipróbálni!


Szerinted teljesen felesleges megismerni azt, akivel kapcsolatot akarsz, és bőven elég, ha külsőre bejön?! Unod, ha megismered a másikat?! Unod a beszélgetést?!


Előbb gyorsan beugrani az ágyba, megkúrni minden lukát, aztán mielőtt bealszol, még elviseled, hogy csiripel valami hül.yeségről, ami téged nem érdekel?



Aztán meg ne csodálkozz, ha örök életedre egyedül maradsz, ha így állsz hozzá a másik nemhez!

2016. dec. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Igazad van. Na és miért nem így csinálod?

Én, fél óra unalmas beszélgetés után meg is mondtam, kellesz nekem. Onnantól, egy pár voltunk. Nem kell ezt túl ragozni.

2016. dec. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Beszélgetnék én szívesen, de elég kevés lánnyal lehet normálisan. Próbálnék valami izgis beszélgetést indítani bármiről, de megunom velük, mert vagy alig szólnak hozzá valamit vagy passzívak. Neten vannak ilyenek többségbe? Mert mostanában inkább neten ismerkedem.
2016. dec. 12. 09:17
 4/20 A kérdező kommentje:
#3 Jól van akkor ezt én is megpróbálom. ;)
2016. dec. 12. 09:18
 5/20 anonim ***** válasza:
64%
Van ilyen, a prostiknál így működik a dolog.
2016. dec. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ne legyé kispályás! Nem kell fél óra beszélgetés, és vedd feleségül rögtön.

De ugye! nem válhatsz el, ez már így marad, akármilyen idióta.

2016. dec. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
Ez olyan, mintha egy filmből az utolsó 5 percet akarnád csak megnézni.
2016. dec. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Kezdetben én is úgy gondoltam, hogy megismerném rendesen aztán lehet kapcsoaltról beszél, de már egyre inkább kiábrándulok az ismerkedésből és úgyérzem beérném egy szép lánnyal, akivel hiába vannak ellentétek én komprumisszumokat kötnék.
2016. dec. 12. 09:46
 9/20 anonim ***** válasza:
82%

1. vagyok.

Most már csak azt nem értem, hogy mi a fenét akarsz olyan nőtől, akivel beszélgetni se tudsz, unod a társaságát? Hogy tudnál szeretni így egy nőt, ha emberi értéket nem találsz benne, csak örülsz, hogy középen van egy lyuk rajta?


Ha kapcsolatot és szerelmet akarnál, akkor meg akarnád ismerni, mert egyáltalán nem mindegy, hogy ki is ő valójában. Az alapján döntenél, hogy kit akarsz magad mellé.

Amíg tök mindegy, csak tetsszen neked, addig te tulajondképpen csak egy szexuális segédeszközt keresel.

Ez pedig úgy süt az ilyen pasikról, hogy le lehet mellettük barnulni. Ne csodáld, ha a csaj csak ül, passzív, nézeget körbe. Érzi, hogy nem is érdekel téged, csak muszájból beszélgettek, hogy minél előbb bejuss a bugyijába. Erre mondják azt a csajok, hogy "bocs, de nincs meg a kémia, szerintem hagyjuk".

2016. dec. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Sunshinedoll ***** válasza:
78%
Nem, bocs :D Én szeretem megválogatni, kivel fekszek össze és kivel osztom meg az életed, ha minden pasinak zöld utat adnék, aki odalöki, hogy "teccesz hö" akkor semmi másról nem szólna az életem :D Erőltesd meg magad, aranyom.
2016. dec. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!