Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ezzel a férfival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezzel a férfival?

Figyelt kérdés
2 napja ismertük meg egymást az egyik társkereső oldalon. Mindketten komoly kapcsolatot szeretnénk. Nagyon sokat leveleztünk meg egész hétvégén beszéltünk telefonon teljesen normálisan. Majd küldtünk egymásról friss fotókat is, mire beközli a srác, 2 napi beszélgetés után, hogy ő már első randin megkefélne-> így írta. Ezt most nem tudom hovatenni azok után, ahogy leveleztünk meg beszélgettünk. Mit tegyek? Én nem akarok vele első randin meg nem is értettem, hogy eddig teljesen normális volt. Most meg mi lelte. Az ok, hogy szereti a szexet, de azért ácsi.

2016. dec. 11. 22:45
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
29# A kb 10 évvel idősebbek is ugyanolyan szinten vannak, mint a 20-on évesek megnyugodhatsz. Tényleg fertő mi megy ott.
2016. dec. 12. 14:00
 32/35 anonim ***** válasza:
Tényleg nem értem, miért kell normálisan megfogalmazott hozzászólásokat lepontozni. Amúgy meg azt nem értem, hogy ha a kérdezőt annyira felháborítja a csávó viselkedése, akkor miért rugózik még mindig azon, hogy mi legyen a faszival. Ha engem annyira taszít valaki viselkedése, akkor nem agyalok azon, hogy mi legyen. Ezek szerint a kérdezőt mégsem zavarja annyira az, hogy a csávó ilyen nyílt volt, ha valaki óvatosan közeledett volna hozzá, akkor a kérdező nem agyalna ezen annyit, hogy kukába az illetővel, szívfájdalom nélkül elzavarná vagy eltűnne, mert hogy mihez is kezdjen egy töketlen sráccal.
2016. dec. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Ezek után, hogy ezt benyögte, te még mindig beszélsz vele, és a telefont nemhogy felveszed neki, de még hagyod is, hogy magát fényezze...

Tinder... no comment.

2016. dec. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:

Én ezért inkább nem is ismerkedem ilyen helyeken. Jóllehet a szex az egyik legfontosabb mozgatórugó, de mégis vágynék arra, hogy a férfi akarjon megismerni mielőtt megtörténik. Manapság semmi értéke nincs ennek. Nem vagyok sem prűd, sem szendeszűz, csak naiv.

24/L

2016. dec. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

26: te a ló túloldala vagy. A nők se "barátnőt" keresnek, hanem kapcsolatot, ami szexet is jelent. Nekik is agyukra megy a végtelen csetelés. Kivéve azokat a nőket, akik direkt csak csetelés miatt vannak fenn, de azokkal a nőkkel te nem akarsz foglalkozni.


A kérdezőnek sem az a baja, hogy a srác felhozta a szexet. Hanem az hogy minden átmenet nélkül, anélkül hogy olyan lett volna a hangulat. A srác elég buta, és valójában ez a baja a kérdezőnek. Más kérdés hogy elég sok nőnek így is bejön. És valóban, ez még mindig jobb, mint két hét csetelés. 40f

2016. dec. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!