Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ezzel a férfival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezzel a férfival?

Figyelt kérdés
2 napja ismertük meg egymást az egyik társkereső oldalon. Mindketten komoly kapcsolatot szeretnénk. Nagyon sokat leveleztünk meg egész hétvégén beszéltünk telefonon teljesen normálisan. Majd küldtünk egymásról friss fotókat is, mire beközli a srác, 2 napi beszélgetés után, hogy ő már első randin megkefélne-> így írta. Ezt most nem tudom hovatenni azok után, ahogy leveleztünk meg beszélgettünk. Mit tegyek? Én nem akarok vele első randin meg nem is értettem, hogy eddig teljesen normális volt. Most meg mi lelte. Az ok, hogy szereti a szexet, de azért ácsi.

2016. dec. 11. 22:45
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Persze, mindig mindenki csak ilyenekbe fut bele :D világos :D
2016. dec. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, ismerkedés elején ilyet benyögni? Ezzel nagyon elszúrna nálam mindent. Ezek szerint a sok normális beszélgetés azért volt, mert rájött, hogy így le tud venni a lábadról. 26N
2016. dec. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Jah, es meg neki all feljebb, h megsertodtem meg mit spirazom tul a dolgokat. Meg szivinek becez 2 nap utan. Basszus, nem is talalkoztunk. Komolyan nem ertem. En vagyok ennyire maradi vagy mi?
2016. dec. 12. 01:00
 24/35 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne csinálj olyat, amit nem akarsz. Hagyd ezt a csávót, ha nem kell. Elsőre nekem egy nagydumás macsónak tűnik, aki megszokta hogy a kinézete miatt gyorsan összemelegszik nőkkel és próbálkozik. Ha egyszer nem jön be neki itt, majd bejön ott.


Egyébként megkérdezhetem ez a srác külsőre hogy néz ki? Ő kezdeményezett nálad? Hogy alakult a beszélgetésetek?


Én is próbálok ismerkedni társkeresőn, de nekem elég sikertelenül alakulnak a dolgaim. Általában szolid, visszafogott, értelmesnek tűnő egyedekre írok rá. Nem sablonszöveggel. Nagyon ritkán kialakul egy kis beszélgetés, aztán látom hogy a nő már nem akar úgy reagálni és abbahagyom a kérdezősködést.


Ilyenkor szerinted mi történik? Ha nem jövök be a nőnek, akkor egyáltalán minek reagál, ha bejövök miért szakad meg a beszélgetés?

Nekem az a bajom, hogy szeretnék ismerkedni, de egyáltalán nem akarom ráerőltetni magam senkire. És nem tudom megtalálni az egyensúlyt, vagy hogy mi a baj. Ilyen szöveget, mint ez a csávó én több napos vagy hetes ismeretség után sem írnék, de hát velem azért nem állnak le a nők beszélgetni.

2016. dec. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

24-es Tinderen behuztuk egymast, es o ramirt. Nekem szimpi, nem azt mondom, h hu de vmi nagyon jokepu, de kedvesnek tunt. Mondjuk en mar ott lehidaltam, h van egy 6 eves gyereke, 3 eve valt el es 6 evet volt egyutt egy masik novel, akivel feleve szakitott. Tehat sztem a feleseget ez a no miatt hagyta el a gyerekkel egyutt. Kicsit ez mar necces. Amikor legeloszor beszeltunk teloban, akkor alig hagyott szohoz jutni, csak o dicsoitette magat. Ma meg meccsnezes kozben hivott, en erdeklodtem, h meseljen meg magarol, egy csomot kerdeztem, rolam viszont szinte egy arva szot sem kerdezett. Ugy tunt, a meccs fontosabb, mint en. Mar le akartam tenni a telot, h felesleges ezt firtatni, de o mondta, h meg szeretne velem beszelgetni. Es egy csomo szunet, mintha varna, h en kerdezzek, o meg semmi. Munkamrol sem, semmi...

Sztem a lany ilyenkor azert nem valaszol neked mar, mert vagy talalt vki mast vagy annyira megsem vagy szimpi neki. Nem tudom, de iszonyat nehez manapsag normalis part talalni.

2016. dec. 12. 02:27
 26/35 anonim ***** válasza:

Köszönöm a válaszod. Hát nekem Tinderen is volt olyan beszélgetésem, ahol sok szünet volt. Láttam, hogy nem igazán kommunikatív az illető. Néhány kérdés után annyiban is hagytam.


Mindenesetre ez érdekes, hogy a srácot az adatok alapján Te sem tartottad valami megbízhatónak, ha sejtetted róla hogy elhagyta a nőt akitől gyereke van egy másikért, és végül azt is elhagyta. Néha irigylem az ilyen embereket, még csak gerincesen sem kell viselkedniük és 2 nap alatt már maguk köré is csavarnak egy idegen nőt. Utána meg lazán beszélnek neki a szexről.


Én örülhetek, ha a facebook beszélgetésekig eljutok és akkor is óvatos vagyok, nehogy az illető esetleg megunjon. Nemhogy felemlegetni bármilyen testiség témát ilyenkor... Felőlem annyira nem szoktak érdeklődni sem, mint a ti beszélgetéseteknél, hogy csak úgy felhív, te mégis érdeklődsz felőle egy csomót, majd kb tojik rád és szünetel. Nekem kicsit tiszteletlenség, de hát ha ezt valaki megengedheti magának.


Igen, én is úgy gondolom, hogy nem vagyok szimpi az illetőnek. Pedig nincs gyerekem, nem voltam házas, szerintem normális dolgokról beszélgetek. Nem is hinném, hogy túlzottan nyomulnék.


Vagy arról van szó, hogy egyszerűen ronda vagyok vagy arról, hogy nem nyomulok eléggé és túlságosan normálisnak, vagy unalmasnak tűnök, akiről azt látják, hogy nem igazi férfi. Mindenesetre ez srác akit kifogtál magadnak, elég ügyes ember lehet, lenne mit tanulnom az ilyen embertől.

2016. dec. 12. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
0%
Nálad valószínű az a gond, hogy nem vagy a szemükben egy igazi kan akit meg akarnak kapni. Hiába vagy legrendesebb, legbecsületesebb legnormálisabb srác, nem ez kell nekik. Kant kell, hogy lássák benned, lehetsz paraszt, bunkó, lekezelő, ha a kinézeted megvan és kiszúrnak maguknak egyszerűen lerázni sem lehet őket. Jó, lehet néhánynak nem fogsz bejönni, de akkor is nagyobb sikered lesz mint rendes fériként.
2016. dec. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

#27: olvasás megy?

Kérdező, ha ennyi bajod van az illetővel, akkor miért nem neki mondod meg?

2016. dec. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Jézusom, kérdező, egy ekkora fuckboy-t már rég unmatcheltem volna, hagyd a francba, komolyan nem éri meg! :D

Mondjuk nem tudom, milyen korosztály képviselője vagy, de az én korosztályom (20-25 év) körében a Tinder az ismerkedés fertője, már le is töröltem magam, mert borzalmas.

2016. dec. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
28. 26-osnak írtam.
2016. dec. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!