Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ezzel a férfival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezzel a férfival?

Figyelt kérdés
2 napja ismertük meg egymást az egyik társkereső oldalon. Mindketten komoly kapcsolatot szeretnénk. Nagyon sokat leveleztünk meg egész hétvégén beszéltünk telefonon teljesen normálisan. Majd küldtünk egymásról friss fotókat is, mire beközli a srác, 2 napi beszélgetés után, hogy ő már első randin megkefélne-> így írta. Ezt most nem tudom hovatenni azok után, ahogy leveleztünk meg beszélgettünk. Mit tegyek? Én nem akarok vele első randin meg nem is értettem, hogy eddig teljesen normális volt. Most meg mi lelte. Az ok, hogy szereti a szexet, de azért ácsi.

2016. dec. 11. 22:45
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Nem, azóta vissza sem írtam neki. Csak akkor ezek szerint jól át lettem cseszve magyarul. Akkor minek udvarol meg tette a szépet 2 napig? Azt hitte ezzel már el is csábított, aztán már benne leszek mindemben??
2016. dec. 11. 23:32
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ahogy írta tanult kollégám, valóban, legalább őszinte. Meg az is igaz, hogy ha senkinél nem jönne be ez a stílus, nem művelné. Valószínűleg nem te vagy az egyetlen, akivel levelezik. Négyből egy elhajtja, egy meg lefekszik vele. Megéri. Ezzel együtt szerintem ciki, hogy ennyire nyersen fogalmaz. A döntés a tied.
2016. dec. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
52%

"Én mondtam neki, hogy várni kéne legalább 3 randiig. Erre írja, hogy nem mindegy, hogy elsőn vagy harmadikon történik.."


Húha, kérlek mondd, hogy troll vagy! :D Komolyan elvan döntve, hogy 3. randin lehet, de elsőn nem?

Teljesen igaza van. 1-2 hónap ismerkedés vagy valami az más. De az 1. és a 3. randi közt nem sok különbség van... Egyre inkább úgy tűnik, hogy pont olyan pasit találtál, aki illik hozzád.

#4-esnek igaza van.

2016. dec. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Na, késő van. Szóval: 5-ből 4 elhajtja, 1 meg lefekszik vele. Igen, azt hitte, hogy két nap udvarlás elég volt, és rátérhet a lényegre.
2016. dec. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
13 nem vagyok troll. Most csak írtam egy időpontot, azért mégis beljebb van, mint az 1. Szívem szerint 1 hónapot is várnék, de a mai pasik addig nem várnak.
2016. dec. 11. 23:48
 16/35 anonim ***** válasza:

"Szívem szerint 1 hónapot is várnék, de a mai pasik addig nem várnak."

A mai pasik közül rengetegen várnak 1 hónapot. Az más kérdés, hogy téged más típusú srácok érdekelnek. Valamit, valamiért.

2016. dec. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Nem olyan srácok érdekelnek. De mindig ilyenekbe futok bele
2016. dec. 12. 00:08
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Nos, akkor felhasználó tiltása, és keresel mást. Nőként van lehetőséged válogatni, mert több a férfi társkereső.
2016. dec. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Én küldtem volna egy képet egy kulcslyukról,hogy " Ide dughatod" :D

Ha nem ilyet keresel hajtsd el a fenébe.

2016. dec. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy lehet mindig ilyenekbe belefutni. Kapásból egy rakat srácot tudnék neked akik két hónapot is várnának, mert már mindegy nekik, hogy 22 évet vártak vagy 22 év és két hónapot. Idestova 10 éve dugják a markukat az a két hónap már katarktikus lenne nekik. És tuti nem írnák, hogy első randin meg akarnak kapni. Talán ez is az oka, hogy nem kaptak még meg soha senkit. Ez a srác más stratégiával csinálja, gyanítom nem is szűz már egy ideje. Simán a horgára akadnak így is.
2016. dec. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!