Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ezzel a férfival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezzel a férfival?

Figyelt kérdés
2 napja ismertük meg egymást az egyik társkereső oldalon. Mindketten komoly kapcsolatot szeretnénk. Nagyon sokat leveleztünk meg egész hétvégén beszéltünk telefonon teljesen normálisan. Majd küldtünk egymásról friss fotókat is, mire beközli a srác, 2 napi beszélgetés után, hogy ő már első randin megkefélne-> így írta. Ezt most nem tudom hovatenni azok után, ahogy leveleztünk meg beszélgettünk. Mit tegyek? Én nem akarok vele első randin meg nem is értettem, hogy eddig teljesen normális volt. Most meg mi lelte. Az ok, hogy szereti a szexet, de azért ácsi.

2016. dec. 11. 22:45
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Mi lelte? Megkefélne már az első randin, előjött az igazi énje, terve. Ha csak kefélnél vele, vágj bele, de ebből sem lesz aranylakodalom.
2016. dec. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Számomra teljesen érthetetlenek az ilyen helyzetek. Beszélgettek az időjárásról és random benyőgi? :D
2016. dec. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
62%

Jajj basszus ilyenkor annyira felbosszant hogy én például, nem a kefélés miatt ismerkednék, de vagy nem jön válasz, vagy vakvágány... Erre az ilyen suttyók meg 2 nap után ezzel a szöveggel jönnek, és tuti van aki szétteszi nekik, mert ha nem lenne akkor kussba lennének és nem mernének ilyet mondani. Nahh mindegy, gondolom más is van így ezzel.


Kedves kérdező légyszi, hajtsd el a fenébe...

2016. dec. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Ha nem lennének olyan nők, akiknek ez bejön, akkor valószínűleg nem is próbálkozna senki ilyesmivel. De legalább őszinte volt, más kérdés, hogy te úgyis törni fogod a fejed a viselkedésén, és a nyakamat merném tenni arra, hogy elmész vele randizni, és esetleg még le is fekszel vele, ha nem is az első randin, akkor a másodikon.
2016. dec. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Azóta írogat, nyomul, meg hogy már lenyugodott. De semmi elnézést vagy vmi. Teljesen lefagytam. Minden totál klappolt és nagyon jó volt beszélgetni vele egész hétvégén. Erre rátértünk egy friss kép cserére ma este, mert régebbi volt fent és erre írta ezt. Meghogy úgy megdug, hogy a fülem is ketté áll.
2016. dec. 11. 23:15
 6/35 anonim ***** válasza:
38%
Az igazság az, hogy aki ezt nem nyögi be és vár veled két hetet annak is ugyan úgy a fejében van, hogy megkefélne minél hamarabb, csak éppen nem az a tipus amelyik ezt kimondja két nap után. Szerintem ezért nem kell rögtön lemondani róla, ismerkedj még vele, aztán ha látod, hogy tényleg csak szexet akar akkor elhajtod. A férfiaknak akkor is ott van a kefélés a szemük előtt amikor életük párját keresik, nem csak akkor amikor csak dugást keresnek. Első kézből tudom. F
2016. dec. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
26%

Vigyázz.


Biztos vagy benne, hogy nem a tesója vagy haverja szórakozik, és ő közülük írta valaki az sms-t. Ha meg ő írta és nem tarotod helyesnek akkor írd meg neki, azt amit gondolsz az első randi szexről.


Egyébként úgy a harmadik negyedik randi után (1-2 hét) már én is szeretnék tovább lépni. De valószínűleg már az első vagy a második után is kapnék az alkalmon ha a csaj olyan lenne. alapvetően én is inkább romantikus típus vagyok aki inkább egy társat keres mintsem csak egy akármilyen nőt, de viszont mindig ott van az, hogy még nem voltam nővel és ez már frusztráló 30 körül, mivel a fizetős nem segítene mert azért fizettem és nincs ott az a tudat, hogy azért feküdt le velem mert valamilyen szinten kedvel, úgy hát marad az, hogy vagy találok valakit akivel vagy előbb vagy utóbb eljutok oda, hogy az is meglesz, de természetesem nem csak azért randizom, hogy csak meg legyen ... az csak egy része az egésznek.


Gondolkodj el ezen is kicsit ... :)

2016. dec. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Ha téged ez annyira zavarna, akkor nem itt kérdeznéd meg, hogy mit csinálj. Úgyis oda fogod neki adni magad előbb-utóbb, úgyhogy ugorgyunk a következő problémára.
2016. dec. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Persze, hogy zavar, mert köpni nyelni nem tudtam. Én mondtam neki, hogy várni kéne legalább 3 randiig. Erre írja, hogy nem mindegy, hogy elsőn vagy harmadikon történik..
2016. dec. 11. 23:25
 10/35 anonim ***** válasza:
56%
Ha én nő lennék, és nekem olyasmit írna/mondana valaki, ami zavarna, és nem fér össze az értékrendemmel, akkor azonnal tiltólistára kerülne. Ezzel szemben téged annyira "zavar" a dolog, hogy még mindig beszélsz vele, és lefogadom, hogy meg is fog téged dugni.
2016. dec. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!