Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerjek meg egy kicsit visszahúzódóbb, visszafogottabb lányt?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akit már nézegettem kb egy hónapja,majd egy ideális alkalmat kihasználva leszólítottam és beszélgettünk kb 15-20 percet aztán mennie kellett órára.

Majd rá pár napra megint láttam és megint odamentem hozzá beszélgetni,de most sajnos még annyit sem tudtunk beszélgetni. Így elsőre egy kicsit visszahúzódóbb,csendesebb, értelmes lánynak tűnik,tehát nem az a mai tipikus magamutó csajszi,de nekem épp ezért nagyon szimpatikus. Kérdeztem akkor válaszolt,de egyelőre nem igazán kérdezett vissza.Következő héten még egyszer kétszer szerintem össze fogunk futni a suliban,így ha csak egy két mondat erejéig is de tudok majd vele beszélni,utána viszont vizsgaidőszak és nem fogunk találkozni.Elmondása szerint nem szokott sehova menni,legalább is nagyon ritkán,így ha el is hívnám találkozni akkor nem hinném,hogy jönne.Szerintetek ez nem lenne nagyon nyomulás,hogy mindig odamegyek hozzá beszélgetni,vagy fb-n ráírnék és elhívnám találkozni? Hogyan lehetne egy ilyen csajt megismerni?Hogyan férkőzhetnék közelébe? Attól félek,hogy így csak elijesztem.Szerintetek?

23/f

21/l



2016. dec. 3. 11:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha illenek egymáshoz a felek, és érdeklődnek egymás iránt, akkor lesz téma. A megismerkedés élőben történt, ez már ismerősök kapcsolatfenntartása, ami teljesen más mintha egy idegen írna rád a neten.
2016. dec. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
64%
10-es okfejtése hibátlan. Respect!
2016. dec. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
engem miért nem keresnek az ilyen fiúk??? :D
2016. dec. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mindent jól csinálsz,néha írj rá hogy érezze hiányoznak a beszélgetések. A válaszból ki tudod szűrni örűl e annak hogy keresed.
2016. dec. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!