Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerjek meg egy kicsit visszahúzódóbb, visszafogottabb lányt?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akit már nézegettem kb egy hónapja,majd egy ideális alkalmat kihasználva leszólítottam és beszélgettünk kb 15-20 percet aztán mennie kellett órára.

Majd rá pár napra megint láttam és megint odamentem hozzá beszélgetni,de most sajnos még annyit sem tudtunk beszélgetni. Így elsőre egy kicsit visszahúzódóbb,csendesebb, értelmes lánynak tűnik,tehát nem az a mai tipikus magamutó csajszi,de nekem épp ezért nagyon szimpatikus. Kérdeztem akkor válaszolt,de egyelőre nem igazán kérdezett vissza.Következő héten még egyszer kétszer szerintem össze fogunk futni a suliban,így ha csak egy két mondat erejéig is de tudok majd vele beszélni,utána viszont vizsgaidőszak és nem fogunk találkozni.Elmondása szerint nem szokott sehova menni,legalább is nagyon ritkán,így ha el is hívnám találkozni akkor nem hinném,hogy jönne.Szerintetek ez nem lenne nagyon nyomulás,hogy mindig odamegyek hozzá beszélgetni,vagy fb-n ráírnék és elhívnám találkozni? Hogyan lehetne egy ilyen csajt megismerni?Hogyan férkőzhetnék közelébe? Attól félek,hogy így csak elijesztem.Szerintetek?

23/f

21/l



2016. dec. 3. 11:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Hagyj ki pár napot, nem kell mindig odamenni hozzá. Éld az életedet, és ha picit nyugi lesz, majd megint menj oda elhívni kajálni, sátálni, kávézni egyet. Ha túlzásba viszed az elején, nem hagysz neki mozgásteret, még akkor is eltaszítod magadtól, ha amúgy szimpatikus vagy neki, csak nem tudja hogy közölje. Facebookot hanyagold, max csak találkozó leszervezés ügyében írj rá. Élőben beszélgessetek, ne a virtualitásban! Összegezve: hagyj ki pár napot az odamenésekkel, majd utána elhívod valahova, ha elutasító, akkor hagyd a csudába.
2016. dec. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Magam is ilyen lány vagyok, szerintem felesleges elhívogatnod. Először is az ilyen lányokat nem érdekli/nem élvezik az eljárogatást. Másodszor meg 1-2 találkozás baromi kevés. Én csak akkor megyek el valahova ha nagyon érdekel a dolog vagy ha egy olyan komoly kapcsolatban vagyok (baráti, családi, szerlemi) ahol megéri a másik személy miatt. Ennyi találkozás után nem éri meg. Ha gyors dugást akarsz, akkor inkább másféle lányokat keress. Pont úgy lehet egy ilyen lányt megismerni, hogy beszélgetsz vele (amennyiben vevő rá), nem erőlteted rá semmire és a barátja leszel minden hátsó széndék nélkül. Persze ez manapság már ciki. xD
2016. dec. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ha a kérdésből nem derülne ki,nem az a célom,hogy minnél hamarabb lefektessem.Az egyéjszakás kalandok és a könnyűvérű nők nekem nem jönnek be.Komoly kapcsolat céljából szeretném megismerni.
2016. dec. 3. 15:10
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp se hívd el. Ezek az egy-két mondatos beszélgetések a legcélravezetőbbek. Tudod, ilyenkor este lefekvés után eszébe jutnak a nap eseményei. A te arcodon egy kicsit elidőz, elgondolkodik, megmelegszik a szíve, kicsit kisínezi az esetleges jövőt, kicsit idealizál, és egyszer csak azon kapja magát, hogy hiányzol neki. Már várja a következő egy-két mondatos találkozót.
2016. dec. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
*kiszínezi
2016. dec. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Csak az a gond hogy amit majd esetleg el tudok érni,azt a következő időszakban el is felejti,mert a vizsgaidőszak miatt sajna nem fogunk összefutni úgy kb február közepéig...

A fb-s beszélgetést én is hanyagolnám de ha más módja nem lesz annak,hogy tudjak vele beszélgetni akkor muszáj lesz megpróbálni.

2016. dec. 3. 15:45
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy felejti! Azok a nyavalyás kis hormonok az ő figyelmét is ugyanúgy elterelik a tankönyvről, mint a tiédet.
2016. dec. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Miquel te pontosan leírtad azt, amit én is szoktam csinálni. :DD szóval Kérdező, szerintem igaza van. :) sok sikert! :) szerintem ha fb-n fogsz majd vele beszélni, akkor ne vidd túlzásba, az is csak arra szolgáljon, h fenntartsd az érdeklődését. Jobb élőben ismerkedni. :)
2016. dec. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egy visszahúzódó embernek sokkal könnyebb facebookon beszélgetni, mint előben.
2016. dec. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy könnyebb, tapasztalatból írom. De hosszú távon nem célravezető. Személyes találkozónál mindkét fél ideges, lámpalázas, kellenek azok a standard témák, hogy "hobbi, érdeklődés, stb, stb..". Ha ezeket kiaknázzák fb-n, lehet, hogy úgy érzik majd, nincs miről beszélni:ergo mit keresnének egymás mellett. Más az, ha két ember igazán összeszokik, és állandóan van téma.

Én a hagyományos, élőben ismerkedésre szavazok.

2016. dec. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!