Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a kettős mérce? A csendesebb, visszafogottabb nők is a népszerű, nagyképű farsangi majmokra pályáznak. Y U DO DIS?

Figyelt kérdés

Csendes, hallgatag, szolid, mimóza nők (NŐK, nem KISLÁNYOK) is a népszerű, nagyhangú, társaság középpontja, önelégült srácok után sóvárognak. Magyarázat? Valaki, pls. Már csak azért, mert akkor ők miért nem nyújtják ugyanazt a népszerűségi nívót? És miért nem "elégednek meg" a velük hasonló "népszerűségi" szinten tartózkodó emberkékkel?


Tehát egy pasasnak legyen minden egyetemen, szórakozóhelyen, a pénzügyi szektorban, autókereskedésben, sportegyesületben sok-sok befolyásos ismerőse (mindemellett több ezer egyéb kritériumnak is feleljen ám meg, tűrés: ± 0.000001%), a delikvens leányzó meg nagyjából felmutat egy, maximum két alkalmi barátnőt, és mellesleg lelki csődtömeg, szociofób, hazudozó stb. :( Elvárás van ugyan, de mire!


Miért kéne, hogy a pasas legyen, aki "kimenti" őket az unalmas, szürke posványból, és a szakadék széléről felhúzza őket maga mellé?


2016. jún. 23. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
a nők már csak ilyenek inkább egyedül maradnak de azért se jönnek össze olyannal aki a szintjén van!
2016. jún. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

Már egy ideje nem hallottam a Rühellem a nőket! nevű felhasználó felől, aki arról volt híres ilyenekkel spamolta az itteni nőket, szóval nosztalgikus érzéssel töltött el ennek az írásnak a hangvétele. :)


Amúgy ha találkozok egy ilyen igényű lánnyal, majd megkérdezem tőle, hogy mi jár a fejében...

2016. jún. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki arra pályázik ,aki tetszik neki. A férfiaknak(legalábbis nekem) általában a csendesebb ,visszafogottabb , nőies nők jönnek be. A nőknek meg leginkább a népszerű, nagyhangú, önelégült, magabiztos srácok jönnek be(én pedig ilyen vagyok, vagyis hát ilyennek mutatom magam, egészen addig, míg a kiválasztott a szolid nő rám nem harap és én szépen elhitetem vele, hogy ő változtatott és miatta lettem kedves, jó fej, innentől pedig az is maradok, így már elfogadja, az más kérdés, hogy eleve is kedves vagyok, de így senki nem figyelne fel rám.
2016. jún. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
11%

Hát ha mindketten félénkek és hallgatagok vagyunk, akkor ki fogja kezdeményezni az ismerkedést, ki fog beszélni a kapcsolatban, satöbbi satöbbi.


Én ilyen visszafogott lány vagyok és tetszett már hallgatagabb srác is (később kiderült róla sajnos, hogy olyan buta, mint a föld, és ezért maradt inkább mindig csendben), nyilván nem lett semmi mert nem mert egyikőnk sem kezdeményezni. Most akkor ennek így mi értelme van?


Nem várom el a nagy társasági kört a férfitól, de szerintem az nem nagy igény hogy legyenek barátai, és hogy legyen benne legalább egy kicsi magabiztosság, ami férfiassá teszi. A tutyimutyi, mimóza férfiak nem vonzók számomra, pont azért mert én vagyok a nő és ezek a nőies tulajdonságok bennem vannak meg. Ha ilyen kis félénk társat szeretnék, akkor leszbikus lennék.

2016. jún. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!