Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fordultak meg ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fordultak meg ennyire a társkeresési sémák?

Figyelt kérdés

Vagy az egész ismerkedés. Miért kell nekem ahhoz belerúgnom az illetőbe, hogy észre vegyen? Ha meg egy virágot adok akkor egyenesen kiröhög és milyen lúzer balek vagyok. Forditva kéne hogy legyen..

Kinek jó ez? egyáltalán, miért fordúltak igy meg a dolgok, hogy teljesen az ellenkezőjét váltja ki? Miért van az ha én azt mondom valamire hogy Igen, akkor ő azt Nem-nek fogja fel?

Honnan eredt honnan indult ez?


2016. dec. 2. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Annyira megváltozott a világ, hogy tizennéhány évvel ezelőtt ez a kérdés Carrie belső monológja lett volna a Szex és New York-ban.
2016. dec. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1


Pont ez a sorozat mételyezte meg a dolgokat nők részén. Ellenpárja az ígyjártamaanyátokkal, csak ott férfiak bunkulnak, főleg Bárni.

2016. dec. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De miért? Szerintem tiszta bárgyú volt a sorozat. Ott is mindenki állandóan pasit keresett, tök unalmas volt.
2016. dec. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha ráírok egy lányra, hogy szia de jól nézel ki stb. letolja, de ha ráírok valamit bunkón, mint valami paraszt, akkor válaszol és ha ügyesen keverem a dolgokat még lehet belőle valami, de a kedvességet abszolút nem díjazzák.
2016. dec. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség. Ha rám írnak kedvesen, kedvesen utasítom el, ha bunkóznak, én is veszekszem.


Ezt szerintem csak ti álmodtátok meg.

2016. dec. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4/5 Mikor én próbálkoztam bunkón írni orvoshoz küldtek. Nem értem őket. Se kedvesen se bunkón nem válaszolnak.
2016. dec. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rossz lányoknál próbálkoztok. Én sosem utasítottam el senkit, amíg egyedülálló voltam, aki kedves volt velem, azzal elmentem randizni. Nyilván, ha nem érzem úgy, hogy együtt tudnék lenni vele, akkor azt megmondom, de nem bunkón.
2016. dec. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!