Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresési problémáim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

F/20 kérdése:

Társkeresési problémáim vannak. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Komoly nehézségekkel küzdöm csajozás terén. Egy normál srác vagyok . Megjelenesemmel nincs gond, megvan mindenem szerintem és az állásom is elég jó. Gondom az lenne hogy mikor valaki megtetszik és elakarom mondani neki vagy randira hivni mindig beblokkolok és a szöveget elfelejtem vagy néha tul ramenős vagyok. Plusz a szivem majd ki ugrik :)Az egyik baj hogy az en kezdeményezésemből még nemvolt kapcsolatom. Kettő kapcsim volt amit a lány kezdeményezett.Barátaim tanácsai se nagyon segitettek . Mi lehet a gond szerintetek ?

2016. okt. 30. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Te is leírtad: rágörcsölsz a dolgokra. Amúgy miért baj, ha a lányok kezdeményezése révén lett csak kapcsid? Vagy van konkrétan valaki, akivel szeretnél összejönni? Semmi gond nincs szerintem komolyabban, csak ennyi, hogy lazulj le egy kicsit és ne úgy fogd fel, hogy ez most életre-halálra megy. Előre magadba magolt szöveg meg tök fölösleges, hiszen a spontán dolgok sokkal jobbak tudnak lenni. Főleg, ha a lány visszakérdez valamit, ami neked nem volt belekalkulálva, erre jön a hebegés-habogás, belekavarodsz. Fölösleges. Csak spontán és lazán!

31 N

2016. okt. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsodat :) Gondom hogy mostanában nemigen volt flörtölésem, ezért szeretnek ezen változtatni, leküzdeni a gátlásomat végre. Régebben volt egy sztrori mikor a kolleganőmnel próbálkoztam. Első hónapja tök jó eldumáltunk, aztán mikor elkezdtem komolyabban na akkor fogytam le magamra se ismertem de mikor közölte hogy nemlehet semmi köztünk utanna megint minden ok volt mintha mi sem történt volna, de utánna már kerültem amikor csak tudtam ....
2016. okt. 30. 10:20
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
"Egy normál srác vagyok" -Ezzel kitörölheted a... Tudod mit csinálnak a nők a normális srácokkal? kihasználják őket, megtartják őket mint egy alternativa kis kapu, nehéz időkre, lelki szemetes láda. -barátnőként tekintve rá. Normális vagy, látják benned hogy segitesz örömmel nekik, ezért tudod mi lesz ebből?. Jaaajjj de tetszik neki egy telefon amit kinézett, hogy örülne neki ha megvennéd, Te meg szépen bedőlsz ennek meg megsajnálod, kifizeted neki, a csaj meg felszivódik, nincs ott mikor kell, vagy mit kapsz cserébe? Te ne közeledj felé mert ő máshogy gondolja.. csak barátként.. Ennyit jelent a normális szó.
2016. okt. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 omba ***** válasza:

Az egyik bibi amit látok, hogy elfejlesztetsz valami szöveget.... én nem tudok elképzelni semmiféle emberi kapcsolatot, ami bebiflázott szövegek alkalmas időben való felmondásából áll.


A másik hiba, hogy elkerülöd a kolléganőt, akivel meg tök jól elvoltál. Azt miért? Kevéssé lennél para mondjuk nők közelében, meghát elég tapló dolog is.

Ha nem lesz dugás, akkor nem is érdekes?

2016. okt. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as, bízom benne, hogy nem vagy ekkora pancser! Ha mégis ilyen esetekbe botlassz, az meg nem véletlen! Nézd meg nincs e valami a homlokodra írva, hogy zsinorban az ilyen egyéneket vonzod be! Ez nem véletlen!

Egy értelmes srác nem úgy próbálja megnyerni a nőt, hogy fizet neki és megalázza magát, hanem alapból egyenlő szintről indulnak. Ha neked már ilyesmit kell meglépni ahhoz, hogy kb szóba álljon veled a nő, az már rég rossz...

2016. okt. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!