Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol, milyen módon lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol, milyen módon lehetne introvertáltabb lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

A kérdés adott. A problémám az, hogy nem nagyon találkozok introvertált lányokkal. Sajnos egyrészt az arányuk kicsi, nagy hányaduk foglalt és nyilván elhanyagolható az esélye annak, hogy egy közösségi eseményen összefussak velük. Netes ismerkedés adná magát, de sok a nem valós felhasználó és valahogy a közelemben még így sincsenek olyan sokan az egyedülálló lányok.


Egyéb téren nincsenek hatalmas elvárásaim, átlagos külső (mindegy, hogy vékony vagy kövér; csak ne legyen egészségtelenül elhízva), kedves és nem túl buta belső...


2016. nov. 28. 20:27
1 2
 1/11 Gotland ***** válasza:
32%

Az emberek vagy tényleg nem ismerik a google-t, vagy ezek a kérdések egytől egyik apróhirdetések, hátha alapon besikerül valami.


Tessék, katt rá:

[link]



(Szorri, hogy rontom a bizniszt.)

2016. nov. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1: Erre nem tudok mit válaszolni. Nem számítottam arra, hogy itt is egy bunkó emberrel futok össze.


Úgy néz ki, hogy ez a nap ilyen.

2016. nov. 28. 20:45
 3/11 anonim ***** válasza:

Az én esetemet tudom felhozni, az egyetemen látok már hetek óta egy introvertáltnak TŰNŐ lányt, mindig egyedül ül a folyosón egy asztalnál, meg az utána lévő órán. Egyre jobban érzem, hogy lépnem kéne valamit.


A lényeg, hogy egyetem vagy egyéb intézmény, ahova jársz, néha belefuthatsz ilyen lányba.


De azt ne feledd, hogy ezek a lányok nagyon értékesek, velük nagyon komoly kapcsolat alakul ki, és sokan hajtanak rájuk, szóval nagy valószínűséggel már van valakijük, de soha nem lehet tudni.

2016. nov. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Gotland ***** válasza:
0%

ma 20:45


Attól, hogy valaki őszinte, még nem feltétlenül bunkó.

Ha hazugságot írtam, azért bocsi, de más dolog miatt nem kell bocsánatot kérnem.

2016. nov. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Pl.: kávézó, cukrászda, suli/munkahely, könyvtár, könyvesbolt, egyéb kulturális rendezvény, valamilyen bolt...

Most hirtelen ennyi jutott eszembe.

Valószínűleg többször is meg kell fordulnod az adott helyeken, mert aki introvertált, ritkábban mozdul ki (magamból indulok ki, mert én krónikus időhiányban is szenvedek sajnos, de másnál is ezt tapasztalom). És ha ritkábban mozdul ki akkor pl. ha 10 napig folyamatosan könyvtárba jársz, csak 1 nap találkozol egy introvertált lánnyal, aki lehet, hogy nem is jön be Neked. Lehet, hogy ez most béna példa volt, de talán érted mire gondolok.

A lényeg, hogy kitartás. :) Meg egy jó adag szerencse.

2016. nov. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"De azt ne feledd, hogy ezek a lányok nagyon értékesek, velük nagyon komoly kapcsolat alakul ki, és sokan hajtanak rájuk"


Mitől lennének értékesek, fejtsd már ki nekem! Introvertáció azt jelenti, hogy az emberek társasága jobban kimeríti őket, ezért több magányra van szükségük. Azon túl nem jelent sokat, van, aki a magányban rengeteget olvas érdekes dolgokról, tanul, van, aki filmezik meg Sims-t játszik például és sajnálja magát, utálja a világot. Van, akivel bármikor lehet lazán beszélgetni érdekes témákról, van, aki szakbarbár, max saját területéhez ért, nincs humorérzéke, eltitkolja érzelmeit, rendkívül hisztis, folyton babusgatni kell. Introvertáció önmagában nem tesz egy embert jobbá vagy rosszabbá egy extrovertáltnál, ne általánosítsunk már!

2016. nov. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Arra értettem, hogy mivel nincs sok barátjuk, így többet foglalkozik a párkapcsolattal, jobban szereti a nyugalmat. Nyilván valami oka van, hogy introvertált, lehet, pont hogy érzelmesebb, mint az átlag, más a lelki világuk, romantikusabbak. Mivel kevesebb ismerőse van, jó eséllyel nem a telefonjával babrál percenként még az utcán is.


Persze lehet negatív dolog miatt is, hisztis, direkt kizárja az ismerkedést, vagy annyira gyenge a kommunikációs képessége, de nem rájuk gondoltam.

2016. nov. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyfelől nem vagy tisztában az introvertáció fogalmával, szerintem zárkózottsággal kevered. Introvertált személyiséggel születni kell és nem lehet változtatni rajta. Egy introvertált ember is tűnhet kiváló társaságszerető embernek, de nincs szüksége társaságra, hogy jól érezze magát.


"Mivel kevesebb ismerőse van, jó eséllyel nem a telefonjával babrál percenként még az utcán is."


A kilogikázott érveid, amiket felhoztál, tévesek, introvertáció nem megértésén alapszanak, nem akartam taglalni őket egyenként, de a fenti idézetre muszáj volt külön reagálnom. Egyfelől telefonon jóideje nem csak más emberekkel beszélgetünk, hanem például internetezünk, én például mindig híreket olvasok ha tömegközlekedek. Ha meg nem a telefonunkkal vagyunk elfoglalva, akkor is sokszor csak testileg vagyunk ott, gondolatban el vagyunk mélyülve a mi kis világunkban és nagyon nem bánjuk, hogy épp nincs kivel társalogni.


"Persze lehet negatív dolog miatt is, hisztis, direkt kizárja az ismerkedést, vagy annyira gyenge a kommunikációs képessége, de nem rájuk gondoltam."


Általánosítottál.

2016. nov. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ok, beismerem, a fogalommal nem teljesen voltam tisztában, innen puskáztam xD:

[link]


Ha csak netezik, vagy olvas rajt valamit, az nem gond, a függőség akkor alakul ki, ha mindig a kezében kell, hogy legyen a telefon, ha valaki hívja vagy ír neki, azonnal reagálhasson, és ha mondjuk lemerül/elromlik/elhagyja a telefont, akkor azon idegeskedik, hogy biztos írtak neki.

Ha kevés ismerőse van, ez nehezbben alakul, ki mert tudja, hogy a kutya sem írt neki.

2016. nov. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán hogy jön ide a függőség?
2016. nov. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!