Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Cegléd környéki meleg fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cegléd környéki meleg fiúk, ti hol szoktatok ismerkedni?

Figyelt kérdés
19éves vagyok, tapasztalataim alapjan minden fiatal fiu pesti, vagy messzebb lakik. De az nem lehet hogy erre nincs meleg fiu.. orulnek mar egy kapcsolatnak de olyan nehez talalni valalkit. :(

2016. nov. 25. 22:18
 1/2 pschmith válasza:

Azért nincsen már fiatalabb tehát ilyen 20 évesek, mert szerintem mindenki akinek volt / van lehetősége az tett róla hogy elmenjen. Sajnos nincsen semmi arra, semmi jó, ami marasztalná az embert, de itt nem csak a melegekre gondolok. Sokkal kényelmesebb életed lehet akár csak Pesten is már. S hidd el hogy Pesten nagyon is sok Cegléd környéki meleg van :P


Esetleg a Nálad fiatalabb fiúk lehetnek még ott akik még a középiskolákba járnak, s még ugye nem volt lehetőségük elköltözni! Bár szerintem ők, vagy nincsenek még tisztában hogy mit akarnak, vagy nem is merik felvállalni. De biztosan vannak kivételek :)

2016. nov. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 pschmith válasza:

Valamint Pesttől Cegléd / Ceglédtől Pest egy óra vonattal.

Ez semmi, távolságban mérve. Főleg ha arról van szó hogy olyanhoz mész akit kedvelsz! Az az egy óra nem távolság ilyenkor :)

2016. nov. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!