Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk, van közöttetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk, van közöttetek olyan, aki nem akar netes társkeresőkön ismerkedni? Ha igen, miért nem?

Figyelt kérdés
Bennem vegyes érzelmek vannak-e téren, kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is.

2016. nov. 21. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen van. Kb. 1 hónapig voltam tagja egy társkereső oldalnak, hááát mit ne mondjak ... :s Csak sexet akartak. Akivel "komolyabban" lehetett beszélgetni, akkor is rá kellett döbbennem, hogy a-a, ez nekem így nem jó(találkozni akartak, de szinte mindenkinél az volt, hogy találkozhatunk, de utána eljössz hozzám, és ott folytatjuk). Lehet vannak ott normális emberek, de én eddig egyel sem találkoztam. Felhagytam a kereséssel, úgy vagyok vele, ha élőbe odajön akárki is hozzám, hogy hé' teccel!, akkor nem fogom elutasítani. Legfőképp a csalódás és a kitisztult látásom miatt nem használom többé a netes társkeresőket. Viszont érdekel a te véleményed is!

-Üdv

18/F

2016. nov. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden kapcsolati bukasom utan rosszerzessel mentem vissza a tarskeresore..az allandoan ott lezengok tudtak h "na ennek megint nemjott ossze.." es jottek a szokasos "szia szex?" dumaval amitol mar a hideg kiraz.. Ihyekszem minel kevesebb idot ott tolteni, ha megismerkedek valakivel es atmentunk mar pl fb-re, deaktivalom is a profilom.. Barmit csak ne kelljen sokaig ottlennem. Sajnos a balo eletben szornyen kicsi az eselye,eshat nemis mozdulok ki gyakran bulikba v ilyesmi.. Szoval marad ez,egyszer hatha vegleg lekerulok onnan
2016. nov. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak néhányszor néztem fel, de teljesen taszított az amit ott láttam. Egy csomó kiéhezett idősebb pasi, ha esetleg van ott elvétve egy egy jó srác, arra mindenki ott csorgatja a nyálát. Meg eleve én inkább egy visszafogottabb fiúval ismerkednék meg, és az hogy ilyen fertő oldalakra valaki feltegye magát nekem egy kicsit sok. Ezért.
2016. nov. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Én is felnéztem egyszer ilyen kaliberű oldalakra, és a felettem lévő hozzászóló "fertő" jelzőjével illettem, ami azokon folyik. Kitettem még nem 18+ kategóriába tartozó képet magamról és egyből kaptam az üzeneteket, hogy fizetnének is, ha találkoznék velük, holott ki is írtam, hogy nem szexet keresek. 3 napon belül le is töröltem magam, mert közöl kerültem ahhoz, hogy felforduljon a gyomrom.
2016. nov. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Online társkereséssel nincs sok tapasztalatom, de az negatív tapasztalat...Őszintén szólva nem tartom lehetetlennek, hogy online találjunk rá az igazira, de nekem ez valahogy olyan "meh".

Élőben se mondom azt, hogy azonnal meglesz az igazi, de szerintem az egész sokkal természetesen jön. Elkezditek egymást figyelgetni, közben már rájöttök hogy szeretnétek e randizni a másikkal stb.

Én már egy ideje szemezgetek egy fiúval(mert nyuszik vagyunkxd), de online simán elkerülte volna a figyelmemet pl mert a külseje az "semmi extra" és online a kép az egyetlen/fő dolog, ami megfog arról nem is beszélve, hogy a kép lehet becsapós és nem mindenki olyan fotogén...

20/f

2016. nov. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Én nagyon nem akarok, viszont egyre jobban kínoz a magány, így nem látok más megoldást. Lehet ám a társkeresést is "méltósággal" csinálni, sőt lehet hogy nagyképű vagyok, de igyekezni kell példát mutatni. Különben soha nem lesz változás :( Igen, nekem is írogatnak undorító dolgokat, és eleinte nehezen viseltem, de egy idő után már túl tudom magam tenni rajta.


Semmi sem kötelez arra, hogy a vállalhatatlan személyekkel foglalkozzak. Ha miattuk nem tennék még kísérletet sem arra, hogy megtaláljam a boldogságom, na akkor hagynám igazán, hogy mások befolyásoljanak. És más módon hogyan tudnék melegeket megismerni? Esetleg menjek Alterego-ba meg ilyenek? Nem is szoktam bulizni. Bizony ilyen emberek is vannak.


Én még nem vesztettem el a hitemet, és ha egy üzenetem lehet az ittenieknek: kívánom, hogy ti is legyetek így vele :) Az esélyt meg kell adni.


(elnézést, hogy ennyire elragadtattam magam)

2016. nov. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Nos, én is hasonlóan gondolom, mint ti. Élőben sokkal több minden szerepet játszik, hogy megkedveljek valakit. Lehet elutasítom neten azt, aki élőben tetszene. Viszont élőben nem könnyű ismerkedni, nem lehet biztosan tudni, hogy ki meleg és ki nem. Nagy bátorság is kell hozzá. Nem könnyű sehogy sem... :/

2016. nov. 22. 18:57
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Pff:D az a szomoru dolog all fenn, hogy csak csatlakozni tudok az elozoekben emlitett allasponthoz.


Nagyon sok a megbizhatatlan, semmirekello fiu, mindenki csak a szexre hajt (ami persze nem gond mert nyilvan eletunk resze de a romeos emberek tobbsege nem igazan erdeklodik a biztonsagos szex felol), ha valamelyik sraccal mar kettonel tobbszor talalkoztam akkor az mar nagyon jonak szamitott:D


Szoval a netes ismerkedes szar. Talan a tinder jobb, onnan rengeteg sraccal randiztam, bar masodik tali azokbol sem lett, de meg mindig jobb az, hogy setaltunk egyet es tobbet nem talalkoztunk, mint a szexes dumak:D

2016. nov. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!