Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez miért elvárás a nőknél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért elvárás a nőknél?

Figyelt kérdés
Miért gondolják úgy a "tapasztalt nők", hogy egy szűz férfivel már ki se alakítanak párkapcsolatot? Ez kicsit szemétségnek érzem, nem vagyok azzal kevesebb, hogy nem voltam még senkivel. Sőt...

2016. nov. 28. 16:56
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
56%

A nők nagy ívben leszarják, hogy szűz vagy-e, vagy sem. A helyzet az, hogy senkinek sincs a homlokára írva és ha nem mondod neki, akkor rá sem fog jönni. Tök mindegy, hogy hány nővel voltál korábban, egy újjal az első alkalom úgyis ügyetlen lesz, mert nem ismeritek még egymást.


Szóval ha ezért nem akarnál ismerkedni... hát ne tedd. De ne is reklámozd. Max pár alkalom után.

2016. nov. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
28%
" szűz férfivel" Ezt magában is ellentmondásosnak látom. Az ilyen nem igazán férfi. Nem igazán érett, kifejlett akárhány éves. Meg nem tudom hány éves vagy de ha sokáig birtad szex és partner nélkül akkor nem nagyon tombolhatnak benned a hormonok. Ha valaki ezeket nem tartja ÖNMAGA SZÁMÁRA kivánatosnak attol miért lenne szemét? Az önértékeléseden és a stilusodon is sok javitani valo van.
2016. nov. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
87%
Nem lesz senki több attól, hogy bedugja a kukiját egy punciba.
2016. nov. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Arra nem gondoltatok, hogy nem jött még az életemben olyan valaki akivel érdemes lett volna megtenni? Én nem vagyok az a férfi, aki 1 hónap után ugrik az ágyba...
2016. nov. 28. 18:39
 15/26 anonim ***** válasza:
15%

13:

De más lesz. Én is más ember lettem utána, mint aki előtte voltam.


14.

Minden normális ember vágyik a szerelemre, intimitásra, szexre kb tizenhárom-tizennégy éves korától kezdve. Te se tagadd, hogy ez így van. Nem tudom pontosan hány éves vagy, de ha még szűz vagy, az azt jelenti hogy annyi idős korod óta képtelen vagy magadnak egyetlen lányt is megszerezni.


Ez az egész amit írtál, hogy "még az életemben olyan valaki akivel érdemes lett volna", ez meg csak arról szól, hogy gondolom neked is tetszik napi szinten sok lány, akiket látsz az utcán/buszon/boltban/iskolában/munkában, bárhol, de gondolom évente öt lányhoz sem mersz odamenni (már ha egyáltalán valaha az életben odamentél akár egyetlen ismeretlen lányhoz is kezdeményezni).


Az az igazság, hogy nem vagy egy tökös, magabiztos, jó dumás, férfias, bátor, kezdeményező, önbizalommal teli ember. Napi szinten tetszenek neked biztos lányok, akikről azt gondolod hogy jó lenne odamenni hozzájuk, de mindegyikhez gyáva vagy. Nem 100%, de esélyesen ez a helyzet.

Gondolom arról sincs gőzöd sem, hogy hogyan kell eljutni a megszólítástól a bugyi lehúzásáig.

2016. nov. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
73%
TE más ember lettél. Miért hiszed, hogy más is? Mert akkor nevetséges leszel, hogy egy dugástól személyiséget váltottál?
2016. nov. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Na, jó az utolsó két válaszoló szívott valamit. Igen is volt több barátnőm is. Volt amikor én szerettem volna, de ő nem akarta, igazából csak játszott velem. És azért eléggé bunkóság így elítélni valakit úgy, hogy rohadtul nem is ismersz és hogy milyen kapcsolataim voltak kedves 15-ös.
2016. nov. 28. 19:10
 18/26 anonim ***** válasza:
47%
Azért, mert ők nem társat keresnek, hanem egy szexgépet. Elvárás, hogy be legyen járatva, ne nekik kelljen ezzel foglalkozni.
2016. nov. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Az ember nem lesz más ember a dugástól. Max jobb lesz a kedve tőle, hogy dugott végre.
2016. nov. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Mert egy nőnek ez ijesztő. Én, mint nő, a mindennapjaimat a műszaki világban töltöm, férfiakat irányítok és kiállok magamért. Képes vagyok a saját érdekemben/érdekünkben bármikor és bárhol felszólalni szembenézve férfiak szúrós szemeinek hadával. Mondhatnánk azt is, hogy eléggé domináns típus vagyok és őszintén nem tudom elképzelni magamat valaki mellett, aki akárcsak kicsit is tutyimutyibb, mint én. A férfi legyen férfi, éreztesse velem, hogy ő az erősebb, a határozottabb, a rámenősebb és igenis legyen képes odatenni magát az ágyban. Ha a 30-as korosztályban egy férfi még nem volt nővel, az számomra fura... vagy inkább árulkodó jel és messzemenő következtetéseket vonok le belőle, mondhatni általánosítok.


Mivel ilyen pályán mozgok, rengeteg férfit ismerek és nagyjából tudok párhuzamokat is vonni a fejemben, ami szintén nagy általánosítás, de ez van. Több olyan ismerősöm is van, aki az első szerelmét vette feleségül és bizony üti a fejét a falba, avagy megcsalja a barátnőjét, csak hogy lásson mégegy nőt pucéran mielőtt feleségül veszi élete szerelmét, mert SZERETI, igen, nagyon szereti, de ettől még hiányzik, hogy mással nem tapasztalhatott. Na nekem ez nem hiányzik így a másik oldalról. A nagy ő élje ki magát minden téren mire megnyugodva, mély szeretettel és komoly vágyakkal egymás mellé keveredünk.


Egyébként az tény, hogy ez valakiből vagy zsigerből jön és nagyon összepasszol két ember az ágyban, vagy ultra béna az egész és sosem lesz jó. A köztes állapotok még menthetők. Nem ezen múlik a dolog, a skatulya az, amin nehéz tovább lépni. Nehezen tudom elhinni, hogy lehetett komoly kapcsolata egy olyan valakinek, aki még nem szeretkezett sosem senkivel, hiszen ez előbb-utóbb igenis adja magát egy társas viszonyban. Ha pedig valaki a harmincas éveiben jár és még nem volt komoly kapcsolata, az szintén árulkodó.

2016. nov. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!