Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok önálló egzisztenciájú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok önálló egzisztenciájú pasikat akarnak, legalábbis ezt mondogatják sokszor többek közt itt is, akkor miért nézik le mégis a melós pasikat?

Figyelt kérdés
Na most, hogy is van ez? Legyen pénze a pasinak, ugyanakkor ne legyen melós, mert az hú de gáz?!... Ezt mégis hogy gondolják a lányok? Ha ne dolgozzon a pasi, akkor honnan legyen pénze? Mégis hol élnek ezek a nők, akik igy gondolkoznak?...

2016. okt. 29. 13:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%
Kb ugyanott mint azok a pasik akik ilyeneket kérdeznek
2016. okt. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
20%

Bár szerintem te 20 éves lányokra gondolsz, mindegy.


Nekem van egy ilyen előítéletem, hogy egy melós pasi inkább elvárná, hogy az anyukájaként funkcionáljak, mint egy nem melós. Nem tudom, miért.

2016. okt. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló, honnan legyen valakinek pénze, ha nem melózik? Mesélj! Raboljon bankot?...
2016. okt. 29. 13:55
 4/27 anonim ***** válasza:
83%

Egy vízvezetékszerelő vagy hidegburkoló pasinak több pénze van, mint egy értelmiségi történelem tanárnak, hidd el.

"Ha ne dolgozzon a pasi, akkor honnan legyen pénze?" - mert szerinted csak a "meló"-ból lehet pénzt szerezni? Egy közgazdász vagy orvos az nem dolgozik? Csak a "melósok"?

2016. okt. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
80%
A kérdés inkább az, h TE hol élsz... xD Életemben nem láttam még, hogy bármelyik nő lenézne egy dolgozó férfit. Ez ugyanolyan gyk-s fantázia, mint a szemét módon, bunkón, röhögve, és direkt szanaszét alázva visszautasító, vérgeczi nők.
2016. okt. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy tökre meg tudom érteni azokat, akik csak értelmiségi párt keresnek. Velük eleve fel sem merül, hogy ilyen ostobaságon vitatkozni kelljen.
2016. okt. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
67%
Mégis mit értesz a melós kifejezés alatt?
2016. okt. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
77%

Nem általánosítok, tudom, hogy nem mindenki ilyen, de ma Magyarországon a többség "melós" csak felkel, elmegy az általa gyűlölt munkahelyére, alulfizetett pozíciójába, a pötsfej főnökét hallgatni, hogy aztán lehúzza valamilyen minőségben a napi nyolc órát, és hazamenjen tévét nézni két sörrel. (ez sok értelmiségi munkásra is igaz, de ez más kérdés)


Ez valóban nem túl vonzó, és nem azért, mert kevés pénzt kap, hanem mert nincs igénye ennél színvonalasabb életre. Ha valaki "csak melós", de törekszik egy jobb életre, azt biztos, hogy nem nézik le.

2016. okt. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
4%

"Ha valaki "csak melós", de törekszik egy jobb életre, azt biztos, hogy nem nézik le."


azt nem nézik le, hanem egy törtető kis p*csnek gondolják/mondják.

2016. okt. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
71%

A barátom egy Lidl-ben az egyik üzletvezető-helyettes vidéken, nettó kb 250 ezerrel. Eléggé melós, mert nem csak parancsolgat, hanem a fizikai munkában is bőven részt vesz.



Én ehhez képest diplomás, szellemi munkát végző vagyok és egyáltalán nem zavar, hogy ő meg nem az.


23/L

2016. okt. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!