Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kölcsönösen tetszünk egymásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kölcsönösen tetszünk egymásnak, mégis randizik mással. Most mi legyen?

Figyelt kérdés

Ismerek egy férfit úgy 1 éve, de igazán csak most kerültünk közelebb egymáshoz. Hamar kiderült,hogy tetszem neki ( Ő mondta), de mielőtt ezt megtudtam volna, szintén Ő mondta,hogy randizgat mással,viszont ott nem érzi azt a "szikrát" a levegőben amit akkor amikor velem van.

Na most ilyenkor mi van?

Állítása szerint még nem tudja mi-hogyan fog alakulni,de ez nekem magas,és rosszul esik.

Mit tanácsoltok?


24/L, 26/F



2016. okt. 7. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz azzal, amit mond. Azt nézd, amit csinál.


Elhív randira? Ha igen, akkor valamennyire érdekled, ha nem, akkor egyáltalán nem.


Csak veled randizik? Ha igen, akkor komolyabban is érdekled. Ha nem, akkor nem igazán.


Nagyjából ennyit kell figyelmbe venni és máris tudod, hogy hogyan viszonyul hozzád.


Az, hogy közben mit mond, teljesen mellékes.

2016. okt. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 BlackSword ***** válasza:
100%

Mire vársz??? A sült galamb nem fog a szádba repülni...


11. parancsolat: "csapj le, mielőtt felebarátod lecsap"

2016. okt. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de nem értem, hogy miért kellene hűségesnek lenni valakihez, aki tetszik... sok ember tetszik, randizni viszont azokkal szoktam, akikkel el tudok képzelni párkapcsolatot is.
2016. okt. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez igaz,de akkor miért kell olyanokat mondani,hogy annál a másik lánynál nem érzi azt amit nálam...?!
2016. okt. 7. 13:18
 5/6 anonim ***** válasza:
A "tetszel nekem" nem egy elköteleződött párkapcsolat.
2016. okt. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdés: te eddig mit tettél azért, hogy ebből kapcsolat legyen? Jelezted egyértelműen, hogy benne lennél?
2016. okt. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!