Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy srác, akivel kölcsönös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, akivel kölcsönösen vonzódunk egymáshoz, azonban attól tartok, hogy el fogom utasítani, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azt érzem, hogy nem érek fel hozzá, jobbat érdemel, mint én, félek, hogy ezzel a felfogással akaratlanul el fogom taszítani magamtól.


24/N



2016. okt. 4. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Hát, ne utasítsd el.
2016. okt. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Nice a két véglet az embereknél:

1. Rohadtul kevés hozzám.

2. Rohadtul kevés vagyok hozzá.


Gyakorlatilag nincs arany középút. Fura világ :/

2016. okt. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen elutasitasi indok nincsen. Majd o eldonti, keves vagy-e hozza vagy sem.
2016. okt. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kenzo Tenma ***** válasza:
Felejtsd ezt el. Ha nem lennél elég jó nem vonzódna hozzád.
2016. okt. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, második válaszoló, van arany középút, ők jól megvannak együtt, csak nem reklámozzák.
2016. okt. 5. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"Attól tartok, hogy el fogom utasítani." Hernyó van az agyadban? Most vagy elutasítod, vagy nem. Ilyen egyszerű.
2016. okt. 5. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A felhasználó ***** válasza:

"Hernyó van az agyadban?"


[link]

2016. okt. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen, hernyó...:D


Ma beszélgettem vele.. :) Ő jött oda hozzám. Jó érzés, hogy neki legalább van bátorsága közeledni hozzám, ha már én ilyen béna vagyok.

2016. okt. 5. 21:35
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező!


Sose értékeld magadat alul!

Ha keresi a társaságodat, akkor szimpatikus vagy neki, és szeretne megismerni jobban. Ahogyan én is úgy mások is képesek elfogadni úgy amilyen a személyiséged. Ha valaki szeret valakit, minden hibájával elfogadja mert így tökéletes a tökéletlen és mert legfőképpen szeretjük tiszta szívből a másikat.

Annyit tennék hozzá, mindig légy önmagad, ne egy másik személyiségbe szeressen bele a fiú, hanem te beléd! Add önmagad és hajrá drukkolok.

2016. okt. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!