Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy srác, akinek kölcsönös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, akinek kölcsönösen tetszünk egymásnak, viszont részegen megakart csókolni, de nem engedtem. Jól tettem?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác akivel 2 hónapja ismerkedtem meg a barátaimon keresztül. Folyton utalgat,bókol,aztán most amikor hétvégén buli volt és részeg,elmondta,hogy tetszem neki és megakart csókolni,de nem engedtem,pont azért mert részeg volt. Másnap beszéltem vele erről,akkor azt mondta nem a részegség miatt mondta,hogy tetszem neki,komoly, de mivel közös barátaink vannak, fél lépni,mert ki tudja később mi lehet és nem akar feszültséget. Ez nagyon fáj,és most félek megromlik a viszonyunk. :(

Ti mit gondoltok?

Előre is köszönöm!


L/26, F/28



2016. okt. 4. 00:28
 1/8 Kenzo Tenma ***** válasza:
67%
Én azt gondolom, hogy egy felnőtt embernek illene tudni mit akar, két hónap után meg főleg.
2016. okt. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%

Én azt gondolom, hogy neked is pont olyan részegnek kellett volna lenned azon a bulin, azt' most semmi problémád se lenne: szépen visszasmároltál volna, aztán elbotorkáltok egy üres szobába és dugtok egy hatalmasat. Utána meg már ki le nem ...., hogy mit mondanak azok a közös "barátok".


A buli az BULI. Erénycsőszöknek/jókislányoknak semmi keresnivalójuk arrafelé. Mert hát pont arról szól a dolog, hogy lazítson az ember lánya-fia.

2016. okt. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Úgy 10 évet nyugodtan letagadhattok,mindketten!
2016. okt. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg most már biztos benne, hogy semmi esélye nincs nálad.
2016. okt. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam.

Részegen bátor volt, józanul nem. Én sem engedtem a csókot, akkor este azt mondta ez egy jó pont nála. Viszont mégis azt a lányt választotta, aki már első nap lefeküdt vele...:D

Szóval, szerintem befogja érni ő is kevesebb tartású lánnyal is...

2016. okt. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Talán a "kevesebb tartású" lány,nem játszotta meg magát és ha a lány is szexre vágyott, nem játszotta az elérhetetlent.
2016. okt. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Részegen minden elmondott a lányról. Szóval itt nem a megjátszásról beszéltem, hanem arról hogy soknak elég csak a szexkapcsolat mert aki nem adja egyből oda magát azt inkább félre teszik.

Nem elérhetetlent játszottam, csak kíváncsi voltam érdemes-e rá várni, mivel külföldön dolgozik. Szóval ennyi.:D

2016. okt. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Végigolvasva azt hittem megint valami tini nyavajgás, aztán láttam az életkorokat... No mindegy, szerintem, ha eddig volt tartásod, ezután is legyen. Kétesélyes a dolog, hacsak meg akart hágni, most dobbantani fog, ha komolyan gondolja a dolgot, akkor lehet bejön neki az hogy nemadod magad könnyen. Ha megbántad a dolgot, és most már benne lennél a muriban. Ird meg neki, hogy vigyen el randizni, és esetleg megmutatod milyen jól csokolozol. Felnőtt ember vagy megteheted...

22f

2016. okt. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!